Wpis z mikrobloga

WPUŚCIĆ WSZYSTKICH IMIGRANTÓW
I nawet nie trolluje sami sobie mieszkajcie w tej Syrii opanowanej przez fanatyków religijnych i wojny, przymierajcie głodem, mieszkajcie w ruinach doświadczcie sobie tej całej #!$%@?.
I tak pojadą dalej do Niemiec czy Szwecji, większość zacznie normalnie pracować dzięki czemu będą mogli żyć na godnym poziomie. Tak was to boli wykopki? Są biologicznie takimi samymi ludźmi tylko urodzili się w innym miejscu na ziemi

#europa #polska #bialorus #granica #strazgraniczna #wydarzenia #uchodzcy #emigracja #gownowpis #przegryw #kryptowaluty #koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1637078583Z0VRDASvvMDK8aoGXCMhJd.jpg
  • 53
@Gaidemski: Wpuścić tylko samotne, bezdzietne kobiety do 19tu lat. Muszą się przecież zdążyć nauczyć języka. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niedługo sami będziecie koczować pod granicą Niemiec.


My, na pewno nie.

@cardiv: Widzę, że uważasz się za alfę i omegę, i tylko twój punkt widzenia jest mądry.

To zróbmy tak, że ja przyjmę twój model myślenia na chwilę i uznam, że tyllko ja jestem mądry, a reszta
@cardiv: Tak myślałem, że mimo wyjaśnienia nie zrozumiesz analogii. A zasada jest prosta - nie mów mi czy jestem mądry, bo mogę zacząć postępować tak jak ty i uznać, że wiem lepiej czyj powinien być twój dom. Twoje zasady, wdrożone przeciw tobie.
@cardiv: Mam prawo do własnego zdania i nie będziesz mi mówił czy mam ci przyznawać rację czy nie. A swoje stalinowskie metody wyśmiewania każdego, kto się z tobą nie zgadza, możesz sobie wsadzić w buty.

EOT
@Zayebiosaurus-Rex: xDDDD ty masz dwubiegunowość? "Mam prawo do własnego zdania i nie będziem mi mówił czy mam ci przyznawać rację czy nie."

"To zróbmy tak, że ja przyjmę twój model myślenia na chwilę i uznam, że tyllko ja jestem mądry, a reszta się myli. W szczególności ty. Więc wpadnę do ciebie z chłopakami i przepiszesz na nas dom. Nie będę cię pytał o zdanie."
@TrapGod takie dzbany jak ty nie szanuja wlasnej kultury i kraju, nie wiedza nawet, jak duzo maja szczescia, ze sie urodzili w europejskim cywilizowanym panstwie. Musisz byc dumna, ze jestes polka, bo mogłas sie urodzic w takich krajach jak tamci, ktorzy stoja na granicy
@TrapGod sama wzbudzasz niesmak, nazywając Polaków niebialymi, myslisz, ze za takie slowa beda ciebie darzyc szacunkiem?:)))) Jedyne na co zaslugujesz to pogarda.
A co do pochodzenia, #!$%@? mnie obchodzi, co mysli jakas gowniara na wykopie, licza sie dokumenty, gdzie pisze ze jestem polakiem, obywatelstwo i to co postanowil rząd, wydajac mi paszport.
@TrapGod badz dumna z tego, co osiągnęli twoi przodkowie, przeciez przodkowie murzunow uciekali przed lwem a przodkowie arabow wysadzali w powietrze budynki.
Akcentu po trochu sie pozbywam, ale nie zapominaj, ze jezeli sie ma akcent, to znaczy, sie zna co najmniej jeszcze 1 język.
Paszport jest wazny, nawet nie wyobrazasz sobie, ile trzeba sie napracowac, zeby zasluzyc na miano OBYWATELA. Po prostu urodzilas sie w Polsce i to tyle.