Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest w końcu z tymi Azjatkami?

1. Z jednej strony mają:

a) średnio wyższe IQ, mniej chorób wenerycznych, niższą przestępczość i mniej rozwodów od białych kobiet (małżeństwa biały mężczyzna + Azjatka są stabilniejsze od tych biały mężczyzna + biała kobieta),

b) średnio bardziej konserwatywne wzorce kulturowe, rodzinne i społeczne od zlaicyzowanych i lewicujących białych kobiet (tradycyjne religie i zasadnicze rodziny w Chinach, Korei i Japonii, katolicyzm na Filipinach),

c) częste preferencje w stosunku do białych mężczyzn (fetysz BWC - "big white **", zjawisko "white fever" - widoczne w przypadku tych bardziej promiskuitycznych Azjatek, ale być może stanowiące odzwierciedlenie szerzej występującego pociągu, który jest ukrywany przez te bardziej konserwatywne Azjatki.

2. Z drugiej strony słyszę doniesienia o fascynacji wymuskanymi gwiazdami k-popu (chłopięca wersja męskiego, azjatyckiego 8/10+), wysoko postawionej poprzeczce w Japonii/Korei/Chinach (dotyczącej zarówno fizycznej atrakcyjności, jak i finansów), oraz o skrajnym materializmie wielu Filipinek, które tylko czyhają na paszport i majątek nieatrakcyjnego białego faceta po 50-tce.

Skąd ta rozbieżność między punktem 1 i 2?

Czy biorąc pod uwagę oba punkty, to taka "porządniejsza", lepiej wykształcona i mniej materalistyczna Filipinka (po długiej selekcji) ciągle nie będzie zdecydowanie lepszym i realistycznym wyborem dla 30-letniego, średnio zarabiającego Polaka 5/10 od dostępnej, współczesnej Polki?**

#azja #azjatki #filipiny #chiny #korea #japonia #pytanie #zwiazki #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6193b23f6d062d000ad44dbe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak to jest w końcu z tymi Azjatkam...

źródło: comment_16370704822kMIVz885naiTGhV2NLynD.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania kwestia kulturowa.
W Azji często jest tak, że facet pracuję i utrzymuje rodzinę.
Na Filipinach bardzo dużo jest samotnych kobiet, bo facet sie pobawił i uciekł.
Rozwodów też prawie nie ma, bo są strasznie drogie.

Kobiety dość często szukają stabilizacji uczyć,
  • Odpowiedz
MetalowyKoczkodan: @damian91: No i to jest komentarz na poziomie, brawa dla tego Pana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym uderzyć dokładnie w tę samą niszę co Ty, tym bardziej, że mam szlachetne pobudki i szukam zdrowej stabilizacji, a nie jestem 60-latkiem 3/10, tylko wrażliwym, 30-letnim chłopakiem 5/10, który nie chce mieć nic wspólnego z polskim rynkiem randkowym po tym, co stało się na nim w ostatnich
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania powiem, że 'rynek' jest bardziej bogaty.
Możesz trafić na wartościową kobietę, lub kogoś kto będzie starał się ciebie oszukać na kasę, lub jeszcze gorzej.
Swoją poznałem przez aplikację badoo będąc na wakacjach.
Z moją pisałem przez pół roku i po przeprowadzce na Filipiny dopiero się spotkałem i jesteśmy razem od prawie 3lat.
Związek online nie jest pewny i nie poznasz drugiej osoby dopóki się nie spotkasz, więc nie dowiesz się czy np bardziej intymne zdjęcia wysyła tylko tobie czy 10 innym amantom.
Te cwane będą kombinowały, żebyś wysłał im pieniądze, głównie przez litość lub inne
  • Odpowiedz
Czy biorąc pod uwagę oba punkty, (...) będzie zdecydowanie lepszym i realistycznym wyborem dla 30-letniego, średnio zarabiającego Polaka 5/10 od dostępnej, współczesnej Polki?


@AnonimoweMirkoWyznania: może tak być ale nie musi - bo o jakości związku decyduje nie tylko wygląd, portfeli pochodzenie, ale przede wszystkim cechy charakteru i osobowości
  • Odpowiedz