Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ramboobambo: myślę że większość ludzi którzy kupują rower za 1k zł to nie są profesjonalni zawodowi kolarze wyczynowcy którzy dziennie robią 100km po wertepach i blocie
  • Odpowiedz
@dorszcz: dobrze, że nie przeczytałam tego jak miałam piękny różowo-biały miejski rower za 8 stów, bo bym się zabiła a tak się nie bałam i nic mi się nie stało xD i jeszcze koszyk był w cenie!
  • Odpowiedz
pamiętam jak za gowniaka wybierałem sobie rower i wziąłem ten droższy za 475 zł i dalej gdzieś jeszcze jest, gdyby mu zafundować podstawową konserwację to podejrzewam że dalej byłby w stanie jeździć. A czego ten rower nie przeżył to jego XD no ale 20 lat minęło jak jeden dzień nie te czasy nie te pieniądze


@KornKid: no ja też miałem rower z marketu. Najpierw odpadł pedał podczas jazdy na stojąco
  • Odpowiedz
@ameneos nie no to był poważany w mieście powiatowym sklep rowerowy swoją drogą działa do tej pory z tym że 20 lat temu to niecałe 500 zł miało inna wartość wtedy płaca była w granicach 1-1,5k /miesiąc więc to tak jakby teraz kupić coś za 2-2,5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lordon: troszku lepszy dla zwykłego Kowalskiego to już wystarczy po prostu rower który jeździ, hamuje i skręca ale ma markowe i dobre części. Spokojnie w kwocie do 2000 dziś taki rower można znaleźć a nawet mieć szeroki wybór
  • Odpowiedz
@dorszcz: wszystko zależy od kontekstu. Zapytaj na forum dla montażystów filmów czy laptop za 2 tys. nadaje się do pracy.

@ameneos: kiedyś widziałem podobną akcje z rowerem z marketu. Ja szedłem a kolega obok nie jechał - w pewnym momencie zębatka pękła na pół.
  • Odpowiedz
Mam 5 rowerów, 2 kosztują powyżej 10k zł,


@kurt_hectic: pokaż ten jeden za > 10k zł , zobaczymy czy ma wygrzane łożyska irydowe , owijki z wielbłądziej skóry, kwantowy oczyszczacz światła z latarki i parę innych, podstawowych opcji ;)
  • Odpowiedz