Wpis z mikrobloga

@dorszcz: Trochę racji ma 7k to minimum aby kupić odpowiednio doposażony rower w odpowiednie amorki, hamulce, i np rame karbonową, ale dla typowego Kowalskiego który chce tylko troszku lepszy rower 3500 starczy
  • Odpowiedz
@Lordon: ja mam rower za 2000 zł (fakt że po cenach z 2018) i używam go jako roweru sportowego, treningi, maratony, rajdy etc i rower spisuje się extra a ty piszesz o rowerze dla zwykłego Kowalskiego za 3500 xD
  • Odpowiedz
@dorszcz: To ciekawe co by ziomek powiedział na mojego ojca rowerowego świra… ma trzy rowery jeden za kilka stówek drugi za jakies trzy cztery koła a trzeci za prawie dwadzieścia
Ten trzeci wgle jest zajebisty bo go można dwoma palcami podnieść
  • Odpowiedz
@dorszcz: Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł
  • Odpowiedz