Wpis z mikrobloga

@bartbartz: TVP, TVN, Polsat i gazety do wyboru do koloru, żyją z sensacji, szukają tematów, naciągają je i piszą tak aby wzbudzić emocje, tak działają media obecnie w Polsce, nie ma dobrego lewa i złego prawa czy tam na odwrót jak kogoś boli, są media i jesteśmy my nieracjonalny ogłupiany naród.
Przymykamy oczy na to co się dzieje naprawdę gdyż łatwiej nam się kłócić. A tymczasem świat i tak się dzieje
  • Odpowiedz
Mam nadzieję więc, że wyborczą czy oko.press omijasz szerokim łukiem, bo tam kłamali 100x więcej ode mnie na temat tego konfliktu.


@waro: nie mogę. ktoś cię złapie na kłamstwie to tłumaczysz się że inni kłamią więcej XDD

a skąd wiemy że kłamią więcej? bo kłamczuszek z wykopu tak napisał? XDDD
  • Odpowiedz
@Promilus: No to zakażmy im w ogóle pracować gdziekolwiek, bo tylko manipulują i wstyd łolaboga na cały świat idzie, cały świat widzi i ludzie o nas gadają xD
  • Odpowiedz
Nawet w takim miejscu jak teren objęty działaniami wojskowymi masz dziennikarzy, dlaczego nie tu.


@miki4ever: Może dlatego, że temat jest dosyć delikatny i ostatnie czego tam trzeba, to wszelkiej maści "aktywistów" i "ekspertów" celebrytów na miejscu?

Przecież chwilę przed tym jak sytuacja zrobiła się poważna, to spora grupa oszołomów po polskiej stronie niszczyła zasieki. Kurdej-Szatan gówno widziała, wystarczył jej jakiś urywek i już musiała się tym podzielić na ig, wyzywając SG
  • Odpowiedz
  • 1
uważam że ma rację. Dziennikarze sami zapracowali na to że zrobią wszystko dla wyświetleń i kliknięć.


@blvckie wina ludzi, że w byle co klikają. Dziennikarze też chcieliby robić wartościowe treści, tylko po co, skoro nikt w to nie kliknie? A jeść coś trzeba.
  • Odpowiedz
Gdyby dziennikarstwo wyglądało tak jak powinno, to nie byłoby problemu


@fxd_: Władza nie jest od tego, żeby dziennikarzy odcinać i powstrzymywać, bo "nie wygląda to tak, jak powinno". Ja #!$%@?ę. A już na pewno decyzje PiSu nie mają prawa mieć nic wspólnego z oporem przeciwko propagandzie. Stanowski leci w klakieryzm i ewidentnie zaraz zaczną mu się posadki i przywileje, a Wy łykacie.
  • Odpowiedz
Ale ma racje. TVN już pokazał do czegoś jest zdolny


@bartbartz: hahaha, zamykać mediom mordy, bo mówią i relacjonują jak chcą xD Godność rodem z reżimów, gdzie mówisz jak pasuje władzy albo jesteś kasowany.

Stano to obecnie niezły pajac. Ja wiem, że on specjalnie robi te wrzutki dla zasięgów, bo lubi robić gównoburze w necie. Już nie chce mi się oglądać/czytać/słuchać tego jego chłopskiego #!$%@?, jakby pozjadał wszystkie rozumy i obrzydził
  • Odpowiedz