Wpis z mikrobloga

Ale ma racje. TVN już pokazał do czegoś jest zdolny


@bartbartz: TVN zrobi swoją relację, Polsat swoją, a TV Trwam swoją. Teraz jesteśmy skazani na zagraniczne media nadające z Białorusi i polską propagandę.
  • Odpowiedz
@Promilus: Biorąc pod uwagę, że niektórzy dziennikarze:

- pchali się na nielegalne przekroczenie granicy
- z wyborczej to nawet zorganizowali akcję niszczenia zasieków
- sporo manipulacji faktycznie było na ten temat

To Stanowski ma sporo racji.

Co nie zmienia faktu, iż jakaś strefa dla dziennikarzy powinna być. A za złamanie przepisów powinna być kara odebrania akredytacji dla całej redakcji. Tak to IMO powinno wyglądać.
  • Odpowiedz
@bartbartz: No i? W każdej sytuacji ograniczanie pracy dziennikarzy to błędna decyzja. Tutaj jesteśmy skazani na relacje ze strony Białoruskiej. Powinny być akredytacje, to żart, ze na każdej wojnie masz reporterów a we własnym kraju nie można tego relacjonować.
  • Odpowiedz
Bartosz Kramek


@waro: Przecież to nie jest dziennikarz wyborczej. Ziomuś, ty nie wiesz co się dzieje i potem piszesz takei bzdury jak to że dziennikarz wyborczej coś organizuje.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Kramek pisze felietony na wyborczej, więc uznałem za dziennikarza wyborczej. Zresztą whatever - nie ma to większego znaczenia dla tej dyskusji.
  • Odpowiedz
Zresztą whatever - nie ma to większego znaczenia dla tej dyskusji.


@waro: Oczywiście, że ma. Zwyczajnie kłamiesz i powtarzasz przekaz partii rządzącej, więc jesteś kompletnie niewiarygodny.
  • Odpowiedz
@bartbartz: Nigdzie tak nie napisałem. Myślałem, ze nie muszę każdego zdania wyjaśniać, ale wykop jak zwykle powala skala pomyslunku:
Nawet w takim miejscu jak teren objęty działaniami wojskowymi masz dziennikarzy, dlaczego nie tu.
  • Odpowiedz