Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 193
Współczuję strażnikom SG i Policji. Doskonale wiem jak to jest dostawać takim laserem (nie takim zabawkowym) po oczach.

Za każdym razem gdy jestem na statku w okolicach Chin czy gdzieś w Afryce lokalni rybacy tak właśnie porozumiewają się z nami xD

Nie jak to jest przyjęte przez radio jak cywilizowani ludzie a napierdzelaniem laserem po szybach na mostku. Nie dość, że po takim incydencie dalej nie wiem o co chodzi rybakowi to napewno nie będę takiemu idiotów robił przysługi i zmieniał kursu statku załadowanego 14 000 kontenerami :D

Dostanie takim cudownym światłem po oczach w nocy to naprawdę mało przyjemne uczucie a zdarza się mi gdy jestem w tym rejonie kilka razy dziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza #bialorus #praca
Pobierz
źródło: comment_1636878474GeaqSritP9iuy4tqfOzYx6.jpg
  • 41
@Caracas: Bardzo fajnie, że nie masz problemów ze wzrokiem po 30, ale gwarantuję że takie lasery Ci je spowodują. Są okulary, które wycinają Ci tylko określoną długość fali. Wszystko inne normalnie widzisz, tylko lasera nie widzisz / widzisz go słabo. @mojnicknawykopie podlinkował Ci jeden model i ja na Twoim miejscu bym sobie takie kupił, albo jeszcze droższe za około tysiaka. Poważnie Ci mówię, jak nie zadbasz o wzrok teraz to po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karski: ale zaje### z grubej rury. Też od razu mam teraz w głowie ten głos automatu co woła statki :D Ogólnie nawigacja w Chinach to czasami nieźle wyzwanie. Zwłaszcza jak stary śpi :D