Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że ludzie nie chcą wpuszczać uchodźców do Polski. Spoko. Ale brak jakiejkolwiek empatii a wręcz wprost wyszydzanie ludzi będących w naprawdę trudnej sytuacji, dorabianie jakiś teorii (dym z papierosa żeby dziecko niby płakało, gdzie chodziło o zneutralizowanie efektów gazu)

Cały wykop zalany jest morzem tego gówna i wykwitem pogardy dla ludzi. Nazywanie ich „zwierzętami” „bydłem”. Ile wy macie lat? 15? Oby wam PiS nie doprowadził kraju do takiego stanu ze będziecie musieli poginac do Niemiec na zmywak bo wtedy tez będziecie migrantami zarobkowymi i jakieś ichnie wykopki będą się śmiać z waszych dzieci i z was gdy będziecie spać nad Odra w szuwarach jak kmioty.

Tez nie jestem zwolennikiem wpuszczania uchodźców z Białorusi ale nigdy do głowy by mi nie przyszło żeby się z nich nabijać, Szydzić i wyśmiewać. To jest po prostu tak małe i żałosne. Świadczy o was samych. Pokazujecie najgorsze cechy Polaków. Jeśli ktoś przetłumaczy niektore wpisy nazywające ich bydłem, zwierzętami, wyśmiewające dzieci - i wrzuci gdzieś na reddit lub podchwycą to zagraniczne media to znów będziemy oceniani jako ksenofobiczne prostaki bez empatii. I wk%#^a mnie to bo nie chce być wrzucany do jednego worka z takim paździerzem umysłowym i emocjonalnym jak wy.

Gardzę wami

#granica #bialorus #uchodzcy #polska #swiat
  • 180
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: Nie wiesz nawet co to znaczy fikołek. Odpowiedz mi na pytanie po prostu: jeżeli nie nazywam ich brudasami i ciapakami to jestem agentem Putina?

@Tymajster: powiedziałem ci coś. Wypad ze swoimi fikołkami.
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: duża część to uruchomiona maszyna płatnych trolli. Co słabsza i mniej ogarnięta część Mirków łapie te propagandę i zaczyna się koło #!$%@? jak przy wyborach. Dopóki piszą tu anonimowe konta to trzeba mieć po prostu w dupie te opinie.
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: ale OP nie mówi, że dym neutralizuje gaz, tylko że z taką ideą występowali imigranci na filmiku.
Temat jest tak nagrzany, e ludzie już mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Biauek powinien zakazać pisania o Białorusi na pare dni.
  • Odpowiedz
@Tymajster chyba że z taką ideą występują media celebryci i politycy, aby odwrócić uwagę, dla nikogo kto myśli zdroworozsądkowo i zna jakiekolwiek podstawy fizyki i chemii to nie była neutralizacja choćby nie wiem ile fikołków OP musiał zrobić. Skąd OP wie że imigranci akurat tak pomyśleli?xD
  • Odpowiedz
Oby wam PiS nie doprowadził kraju do takiego stanu ze będziecie musieli poginac do Niemiec na zmywak


@President_Hubert: To juz było po prawie półwiecznych rządach neuropejskich idoli z PRLu. Jak zaczyna być lepiej, to znowu komuchy zaczynają mącić tym razem z eooszołomami.
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: Bedę do Ciebie pisał prostymi zdaniami.
1.OP nie twierdzi, że dym neutralizuje gazu.
2.Imigranci uważają, że dym neutralizuje gaz.
3.Służność tej metody i prawa fizyki nie mają znaczenia w tej sprawie.
4.Ludzie zobaczyli film z dmuchaniem i już uznali, że chodzi o wywołanie płaczu.
5.Gdy wyjaśniono, że chodzi o gaz wyparli tę informację, bo nie pasowała im do szkalowania.
6.Wiadomo, że chodzi o neutralizację gazu, bo są zdjęcia gdzie tak
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady:

Gardzę wami


Dziękuję :)

nie chce być wrzucany do jednego worka z takim paździerzem umysłowym i emocjonalnym


O ile wiem nie trzeba być czułym i empatycznym, żeby być inteligentnym, więc na Twoim miejscu nie posuwałbym się tak daleko w swych osądach.

A teraz już ciii, spokojnie, wszystko się ułoży.
  • Odpowiedz
@Tymajster xD chłopie jedź na olimpiade bo tyle fikołków co tu odwalileś to masz złoto gwarantowane, z resztą wystarczyło wejść w twój profil i od razu widać że jesteś marnym trollem xD 60 groszy za wpis w niedziele też wpadło tawarisz?
  • Odpowiedz