Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że ludzie nie chcą wpuszczać uchodźców do Polski. Spoko. Ale brak jakiejkolwiek empatii a wręcz wprost wyszydzanie ludzi będących w naprawdę trudnej sytuacji, dorabianie jakiś teorii (dym z papierosa żeby dziecko niby płakało, gdzie chodziło o zneutralizowanie efektów gazu)

Cały wykop zalany jest morzem tego gówna i wykwitem pogardy dla ludzi. Nazywanie ich „zwierzętami” „bydłem”. Ile wy macie lat? 15? Oby wam PiS nie doprowadził kraju do takiego stanu ze będziecie musieli poginac do Niemiec na zmywak bo wtedy tez będziecie migrantami zarobkowymi i jakieś ichnie wykopki będą się śmiać z waszych dzieci i z was gdy będziecie spać nad Odra w szuwarach jak kmioty.

Tez nie jestem zwolennikiem wpuszczania uchodźców z Białorusi ale nigdy do głowy by mi nie przyszło żeby się z nich nabijać, Szydzić i wyśmiewać. To jest po prostu tak małe i żałosne. Świadczy o was samych. Pokazujecie najgorsze cechy Polaków. Jeśli ktoś przetłumaczy niektore wpisy nazywające ich bydłem, zwierzętami, wyśmiewające dzieci - i wrzuci gdzieś na reddit lub podchwycą to zagraniczne media to znów będziemy oceniani jako ksenofobiczne prostaki bez empatii. I wk%#^a mnie to bo nie chce być wrzucany do jednego worka z takim paździerzem umysłowym i emocjonalnym jak wy.

Gardzę wami

#granica #bialorus #uchodzcy #polska #swiat
  • 180
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: w koncu jakis glos rozsądku, ale w sumie do kogo ty piszesz miras? Na wypoku kwiat naszej narodowej ynteligencji, będą kazdego ciapatego obrzucac łajnem bo GWAŁCO ISLAM WPROWADZAJO, ten kraj zawsze będzie uznawany za rasistowską, homofobiczną montownie Niemiec, bo tak faktycznie jest. Szkoda tylko, ze normalni ludzie ktorzy urodzili sie w tym szambie swoje tracą. Na zachodzie polaczki są uznawani na równi z ukraincami i ruskami, nie ma sie tutaj
  • Odpowiedz
wpadły kopiejki od putina czy robisz to za darmo


@basilur: byłem w Niemczech i Francji (Paryż, Berlin, Hamburg, Bawaria), mieszkałem w Oslo, byłem też w owianej złą sławą Szwecji czy Mediolanie (gdzie też dużo migrantów) i nadal mam takie zdanie jak autor wpisu. Jak widok czarnoskórej osoby wywołuje u Ciebie strach to nic dziwnego że boisz się ruszyć z #!$%@? dolnego.
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: Nie gardź, bo własnie na takim kręgu pogardy to wszystko się opiera. Też nie rozumiem czemu ludzie tak na nich lżą, choć jestem daleki od wpuszczania ich w obecnej sytuacji. Jednak tych ludzi przy granicy widzę jako ofiary, jak tych samych ludzi, którym w polsce wciśnięto garnki albo pościel za 10k. Zostali zmanipulowany, zapłacili za mżonkę. W przypadku garnków chodzi tylko o zarobek, to dochodzą jeszcze prawdopodobnie interesy polityczne.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś przetłumaczy niektore wpisy nazywające ich bydłem, zwierzętami, wyśmiewające dzieci - i wrzuci gdzieś na reddit lub podchwycą to zagraniczne media to znów będziemy oceniani jako ksenofobiczne prostaki bez empatii.


@kalosz_zaglady: no i słusznie, najwyraźniej właśnie takimi jesteśmy
  • Odpowiedz
Wykop w pigułce. Nic nie wiesz, ale innych będziesz pouczał. Czy mówi ci coś słowo "Kurd"? Otóż Kurdowie nie są Arabami. I pozycja kobiet u Kurdów jest zupełnie różna niż u Arabów.


@Andreth: Naoglądałaś się filmików o dzielnych Kurdkach walczących w ramach YPJ i myślisz, że to ma jakie jakieś przełożenie na ogólną sytuację kurdek xD Tak, pozycja kobiet u Kurdów jest inna niż u arabów - JEST JESZCZE NIŻSZA. Kurdowie
  • Odpowiedz