Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że ludzie nie chcą wpuszczać uchodźców do Polski. Spoko. Ale brak jakiejkolwiek empatii a wręcz wprost wyszydzanie ludzi będących w naprawdę trudnej sytuacji, dorabianie jakiś teorii (dym z papierosa żeby dziecko niby płakało, gdzie chodziło o zneutralizowanie efektów gazu)

Cały wykop zalany jest morzem tego gówna i wykwitem pogardy dla ludzi. Nazywanie ich „zwierzętami” „bydłem”. Ile wy macie lat? 15? Oby wam PiS nie doprowadził kraju do takiego stanu ze będziecie musieli poginac do Niemiec na zmywak bo wtedy tez będziecie migrantami zarobkowymi i jakieś ichnie wykopki będą się śmiać z waszych dzieci i z was gdy będziecie spać nad Odra w szuwarach jak kmioty.

Tez nie jestem zwolennikiem wpuszczania uchodźców z Białorusi ale nigdy do głowy by mi nie przyszło żeby się z nich nabijać, Szydzić i wyśmiewać. To jest po prostu tak małe i żałosne. Świadczy o was samych. Pokazujecie najgorsze cechy Polaków. Jeśli ktoś przetłumaczy niektore wpisy nazywające ich bydłem, zwierzętami, wyśmiewające dzieci - i wrzuci gdzieś na reddit lub podchwycą to zagraniczne media to znów będziemy oceniani jako ksenofobiczne prostaki bez empatii. I wk%#^a mnie to bo nie chce być wrzucany do jednego worka z takim paździerzem umysłowym i emocjonalnym jak wy.

Gardzę wami

#granica #bialorus #uchodzcy #polska #swiat
  • 180
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: nie mów mi co jest bzdurą, bo sam piszesz bzdury, od niej się zaczęło. Od Twojego twierdzenia, że OP powiela metodę dmuchania dymem w celu neutralizacji gazu. Pieprzysz głupoty, a jak Ci próbuję wytłumaczyć, to piszesz coś o fikołkach.
  • Odpowiedz
dzieci


@kalosz_zaglady: Dzieci odebrać i oddać do adopcji. Najlepiej gejom i rozpropagować to w krajach macierzystych.

Pokazujecie najgorsze cechy Polaków.

No to teraz weź sobie sprawdź jakie są poglądy i obawy młodych polaków, na jakie partie głosują i wyobraź, że wśród emigrantów jest pod każdym względem jeszcze gorzej, bo pochodzą z krajów w których panowały albo dalej panują dyktatury, a głos szamana pcha ludzi do samobójczych ataków nawet wobec współrodaków.
Dorzuć
  • Odpowiedz
@Aniolsprawiedliwosci: @basilur: Ej, a wiecie, że można być przeciwko otwieraniu granic dla wszystkich emigrantów i równocześnie rozumieć ich sytuację, nie odczłowieczać ich, nie chcieć do nich strzelać itd? Optymistycznie mam nadzieję, że większość Polaków tak do tego podchodzi a te komentarze na wykopie to jakieś odpady piszą.
  • Odpowiedz
Ej, a wiecie, że można być przeciwko otwieraniu granic dla wszystkich emigrantów i równocześnie rozumieć ich sytuację, nie odczłowieczać ich, nie chcieć do nich strzelać itd? Optymistycznie mam nadzieję, że większość Polaków tak do tego podchodzi a te komentarze na wykopie to jakieś odpady piszą.


@350791: Wiemy. Tak tylko zapytam, wiesz w jakim celu oni chcą się przedostać do Europy? Widziałeś jak się zachowują?
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady następny xD nie no jasne imigranci dymem z fajek neutralizują gazy i nikt im jeszcze nie wyjaśnił że to nie działa, wy żyjecie chyba w jakiejś symulacji xD to jak w afganistanie próbują tworzyć leki z maku a ciągle wychodzi im opium xD nikt nie jest nastawiony negatywnie do tych ludzi na granicy, po prostu są narzędziem w rękach Łukaszenki ale to nie znaczy że powinniśmy się w tej sytuacji jakkkolwiek
  • Odpowiedz
Tak tylko zapytam, wiesz w jakim celu oni chcą się przedostać do Europy?


@Aniolsprawiedliwosci: Nie pytaj mnie bo ja tego nie wiem, ty zresztą też. Tylko nie opowiadaj mi o tym co widziałeś i wyczytałeś w mediach.
Poza tym niezależnie od tego jak zachowuje się część z nich i czy faktycznie wszyscy tak jak to sobie wyobrażasz jadą do Niemiec żeby zostać terrorystami, to nas jako cywilizowanych ludzi obowiązują jakieś zasady,
  • Odpowiedz