Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że ludzie nie chcą wpuszczać uchodźców do Polski. Spoko. Ale brak jakiejkolwiek empatii a wręcz wprost wyszydzanie ludzi będących w naprawdę trudnej sytuacji, dorabianie jakiś teorii (dym z papierosa żeby dziecko niby płakało, gdzie chodziło o zneutralizowanie efektów gazu)

Cały wykop zalany jest morzem tego gówna i wykwitem pogardy dla ludzi. Nazywanie ich „zwierzętami” „bydłem”. Ile wy macie lat? 15? Oby wam PiS nie doprowadził kraju do takiego stanu ze będziecie musieli poginac do Niemiec na zmywak bo wtedy tez będziecie migrantami zarobkowymi i jakieś ichnie wykopki będą się śmiać z waszych dzieci i z was gdy będziecie spać nad Odra w szuwarach jak kmioty.

Tez nie jestem zwolennikiem wpuszczania uchodźców z Białorusi ale nigdy do głowy by mi nie przyszło żeby się z nich nabijać, Szydzić i wyśmiewać. To jest po prostu tak małe i żałosne. Świadczy o was samych. Pokazujecie najgorsze cechy Polaków. Jeśli ktoś przetłumaczy niektore wpisy nazywające ich bydłem, zwierzętami, wyśmiewające dzieci - i wrzuci gdzieś na reddit lub podchwycą to zagraniczne media to znów będziemy oceniani jako ksenofobiczne prostaki bez empatii. I wk%#^a mnie to bo nie chce być wrzucany do jednego worka z takim paździerzem umysłowym i emocjonalnym jak wy.

Gardzę wami

#granica #bialorus #uchodzcy #polska #swiat
  • 180
@mayek a gdzie mieszkasz, ja mieszkałam w Würzburgu niby małe miasto a co chwilę jakiś atak nożownika, moja przyjaciółka ma za sobą próbę gwałtu i niezliczone ilości nękania typu idzie sobie spokojnie przez dworzec i prawie za każdym razem zaczepia ja jakiś ciapak, i nie nie zaczepiają ja biali tylko właśnie ci wspaniali imigranci, ogólnie dworzec tam to jakiś punkt spotkań tych ludzi ogólnie cały jest zawalony grupkami imigrantów o innym kolorze
@kalosz_zaglady: To jest właśnie ta zagorzała prawica, krzycząca bóg honor ojczyzna, a najchętniej by przypalali imigrantów na granicy dla zabawy. Uważam ze nawoływanie do takich praktyk powinno być tu karane banem, bo szerzenie nienawiści przez psychoprawice odbije się czkawka na całym społeczeństwie. Już pomijam fakt ze Ci idioci którzy to wypisują nie rozumieją ze wrogiem jest tu Białoruś/Rosja a narzędziem/bronią są imigranci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wpadły kopiejki od putina czy robisz to za darmo?


@vin42: jak ktoś nie wyzywa tych ludzi to jest agentem Putina?

Polską racją stanu jest bycie polackim rasistowskim zwierzęciem? Nieźle masz w bani.

@Tymajster: skończ chłopie z tymi fikołkami bo się ośmieszasz tylko
@kalosz_zaglady: W swoim wpisie pokazałeś, że nie rozumiesz (albo udajesz, że nie rozumiesz) różnicy między uchodźcą, a imigrantem ekonomicznym.

Poza tym na Białorusi nie ma uchodźców, są tylko imigranci.