Wpis z mikrobloga

s z Andrzejem o zabranie opieki, nie


@Zjem_Ci_nos: Chyba o ograniczenie opieki.
@Nutellowa: oto Polska właśnie. Dla mnie też to jest niepojęte. Gdyby Elka robiła z siebie pośmiewisko, jak np. Rafatus, to spoko. Ale tam jest to biedne dziecko. Odpowiadając na Twoje pytanie dlaczego opieka społeczna jeszcze nie zabrała jej dziecka, powiem tyle - zawsze znajdzie się osoba, która kryje tyłek Elki. Najczęściej jest to jej matka, która nie tylko
@Nutellowa a ja uważam, że dziecko nie będzie miało lepiej w rodzinie zastępczej. Uważam, że mocno jest związana emocjonalnie z matką i rozłąka by zniszczyła to dziecko. Sama jestem z podobnej rodziny i mialabym o wiele gorzej w domu dziecka.
@Nutellowa: Ktoś z grup obserwujących uniwersum pisał kiedyś że opisał całą sytuacje i pokazywał jej najgorsze odpaly znajomej pracownicze MOPS. Na to pracowniczka powiedziała ze sie nie dziwi że nic nie robią bo nie jest to jakaś najgorsza sytuacja. Co najwyżej skończy się to jakims asystentem rodziny do 18stki dziecka. Pamiętajmy jednak ze sytuacja jest rozwojowa bo Andrzej zawirował już totalnie a i Eli odwala coraz bardziej.

Poza tym po badaniu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nutellowa: wiem że są nieformalne grupki ludzi, które mocno działają żeby coś z tym zrobić. Ale w naszym kraju to wygląda tak, że póki dziecko nie jest katowane, albo głodzone to wywalone.

Na pewno był zakaz udziału dziecka w działalnoścj (niestety nie wiem czy tylko dotyczył lajwów czy wszystkich filmów). Na pewno jest sprawowany jakiś nadzór (mops albo kurator). Ale to raczej tyle.

Gawinowa jest niestety dość sprytna, dobrze balansuje na