Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezkrytycznie i bezrozumnie podchodzącymi do świata


@kosmiczny_maupiak: Kolejny zabieg retoryczny szura - brak szuryzmu to bEzKrYtYcYzM i bEzRoZumNoŚć. Szurze, ja przynajmniej mogę poczytać sobie badania potwierdzające mój światopogląd, przejrzeć metodologię (znasz to słowo?), poczekać na recenzję tego badania czy replikację. A ty co, możesz ewentualnie poczekać na film Michalkiewicza czy innego oszołoma. xD
  • Odpowiedz
np małżeństwo mogłoby adoptować dzieci a to już może być krzywda dla tego dziecka


@nadsztygar: faktycznie krzywda, zostać zabranym z domu dziecka do prawdziwego domu, dramat

Na pewno lepiej jest być wychowywanym przez obce baby w bidulu
  • Odpowiedz
@LubiePieski: #!$%@?, zawsze powtarzam, ze wolałabym, żeby wychowywała mnie para gejów/lesbijek niż na przykład stary, który chleje alkohol co drugi dzień i napiernicza matkę, ale to już nikomu nie przeszkadza i taka „krzywda” wam odpowiada. To, ze niektórzy maja totalne fiksacje analne i pierwsze o czym myślą z rana to penisy w pupach pozostawię bez komentarza.
  • Odpowiedz
@1qazxc1:

Nie interesuje mnie co kto robi prywatnie we własnym domu, póki patologicznych zachowań nie wynosi do przestrzeni publicznej i nie oczekuje aby je uznawać za normalne na poziomie państwowym, nie oczekuje ich urzędowego, społecznego i powszechnego uznania za prawe.


czyli łaskawie pozwalasz im żyć tak długo jak ukrywają swoje istnienie przed twoimi wrażliwymi oczkami? dzięki ci dobrodzieju, to naprawdę wielkoduszne z twojej strony
  • Odpowiedz
To, ze niektórzy maja totalne fiksacje analne i pierwsze o czym myślą z rana to penisy w pupach pozostawię bez komentarza.


@somskia: podświadomość chce im coś powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcelus:

jeśli jestem przeciwny przez startowaniu przez osoby trans w sportach dla kobiet?


to masz swoją opinię w bardzo kontrowersyjnym temacie i o ile w pewnym sensie nazwanie Cię transfobem nie byłoby niepoprawne, o tyle to zdecydowanie zbyt nacechowane negatywnie słowo ʕʔ
  • Odpowiedz
@LubiePieski podłożem jest naturalny ludzki instynkt który każe od tysięcy człowiekowi traktować jako zagrożenie coś czego nie zna i podchodzić do tego z nieufnością i nienawiścią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubiePieski: kazdy dorosly ma wywalone kto co robi o ile robi to dobrowolnie i nie robi innym krzywdy.
problem zaczyna sie kiedy dorosly zaczyna sie ze swoja ideologia wpieprzac dzieciom w glowe czy usiluje ukladac pod siebie prawo (tu szczegolna uwaga odnosnie krk ale lgbt tez w to sie lapie)
  • Odpowiedz
Jaka jest różnica mniędzy mną i moim mężem a parą kochających się gejów, skoro i tu, i tu dzieci z tego nie będzie?


@helga-von-klusken: koszt. Jako ekspert mogę powiedzeć że w jednym wypadku dzieci nie będzie na pewno. W drugim wypadku zdarzały się już biologiczne cuda w stylu matka po sześćdziesiątce, a poza tym granica biologiczna nie jest stała i mierzenie jej byłoby nieopłacalne. Sprawdź sobie od kiedy mamy pewność
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios To skoro dofinansowań na dzieci ma nie być, to państwo nie wspiera dzietności, więc rozróżnianie że mogą być małżeństwa hetero, a homo nie, nie ma sensu, bo jest czysto ideologiczne i nie wiąże się z ekonomicznymi zachętami do posiadania dzieci ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a może tu chodzi o coś więcej, np małżeństwo mogłoby adoptować dzieci a to już może być krzywda dla tego dziecka. Ja tam nie mam nic do związków homo ale małżeństwa? Nie róbmy se jaj.


@nadsztygar: A jak para hetero bije swoje dziecko, katuje, często zabija to już co? Nie ma krzywdy, bo chłopak i dziewczyna to przynajmniej prawdziwa polska rodzina?
  • Odpowiedz