Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
@LubiePieski to przez pajacy robiących z siebie koczkodany w lateksie na marszach "rownosci" i debilne dzieci zmieniajace odmiany wyrazow na jakieś z iksami sie do tego głównie przyczyniają

Po prostu homoseksualisci i tranzwestyci maja w swoich grupach spolecznych najwiecej odklejencow w takich tematach. Dlatego ludzie ich nie szanuja.

Mam nadzieje ze pomoglem.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Sa ludzie ktorzy uwazaja ze natura w postaci zwiazku mezczyzny i kobiety jest jedyna prawidlowa, a te nieprawidlowe to anomalia. Takie anomalia zas nalezy zwalczac poniewaz oslabiaja stado. Ze zwiazku dwoch facetow dzieci nie bedzie wiec jak chca tak zyc to niech zyja ale poza stadem bo ich przydatnosc dla reszty drastycznie spada.
Sa to oczywiscie uprzedzenia ale i wiedza nabyta w trakcie zycia a nie jakies mityczne biologiczne
  • Odpowiedz
@LubiePieski Obawiam się, że to się prędko nie zmieni, bo ludzie mają nawet problem z zaakceptowaniem tego, że np. ktoś nie lubi jak się zdrabnia jego imię często wówczas zaczyna się festiwal wyszukiwania wszelkich hybryd zdrobnienia danego imienia.
  • Odpowiedz
@qwlghm
Kolejne mądre słowo/stwierdzenie, normalnie warto z tobą dyskutować (i dzięki że dla ułatwienia je również podkreśliłeś) xD

Myślisz, że będę się tu z tobą pojedynkował na linki do badań / opracowań i wskazywał konkretne stwierdzenia które coś potwierdzają albo obalają? W sumie możnaby tylko po co xD

Z mojej strony koniec dyskusji bo i tak dużo czasu tu spędziłem, jak pisałem wyżej możesz czuć się moralnym zwycięzcą skoro tak ci na tym zależy (a widać że zależy) ( ͡
  • Odpowiedz
@wykolejony: Statystyka. Z malzenstwa kobiety i mezczyzny statystycznie wiecej bedzie tych z dziecmi niz bez nich.
Ze zwiazku homo nie bedzie nigdy dzieci. 100%
No chyba ze sie stworzy hybryde typu dwie kobiety i invitro ale to nadal jest jakis malutki procent zwiazkow wzgledem ogolu. Prawo z tego co mi sie wydaje jest raczej dopasowywane do ogolu i mniejszosci maja problem z tym ze do niego nie pasuja i walcza.
  • Odpowiedz
transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać


@LubiePieski: Wszystko fajnie tylko póki zmierza to w tą stronę że mam nazywać przebierańca tak jak on sobie tego życzy a co do związków homosiów to niech robią co chcą ale małżeństwem tego nie nazwę
  • Odpowiedz
Bo do takich noworodkow albo niemowlakow to pewnie jest kolejka chetnych i z zalozenia jednak dziecko powinno trafic do standardowej rodziny a nie homoseksualnej poniewaz dla dobra wlasnie tego dziecka lepiej bedzie nie komplikowac mu zycia na samym starcie.


@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: zgoda, rodziny heteroseksualne powinny być preferowane (w sensie dostać jakieś dodatkowe punkty za obecność matki i ojca), przynajmniej tak długo jak długo nie ma jednoznacznych badań naukowych wskazujących że nie ma żadnej różnicy (a myślę że nie będzie takich badań z tego prostego względu że robi to różnicę). Uważam że powinny być punkty mniej więcej tak że para hetero > para homo > samotny rodzic ale nie bezwarunkowo, to tylko punkty. Homo para z klasy średniej, mieszkańcy dużego miasta z dobrymi zarobkami i mieszkaniem powinni móc dostać do adopcji dziecko prędzej niż para hetero patusów żyjących z zasiłków w mieszkaniu socjalnym gdzieś na podlaskiej wsi. Ale nie będę tutaj budował szczegółów bo po prostu się na tym nie znam.

Natomiast pamiętaj że ja nie jestem zwolennikiem bezwarunkowej zgody na adopcję, jestem przeciwnikiem bezwarunkowego zakazu. To różnica. Jeżeli para homo chce adoptować skrzywdzonego przez życie 7-latka to w tej chwili po prostu nie może. A gdyby im pozwolić i choćby kilkaset niechcianych dzieci wyrwało się z bidula - no to pełen sukces, jak można być temu przeciwnym w imię
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Mam wy&%$ :) Jednak co do adopcji dzieci posiadam za mało danych. Słyszałem tylko od żony (po psychologii), że TATA i MAMA mają duże znaczenie w życiu dzieci (wzorce itp). Jednak w przypadku samotnego rodzica też się to odbija na dziecku. Czy mając "Dwie mamy" jest ok. Hmm chyba lepiej niż w domu dziecka.

Uprzedzając pewnie komentarze o tych dwóch gejach-pedofilach. Wszędzie są zjeby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubiePieski: poznalem kilka osób przeciwnej orientacji i kazdy z nich miał ostro #!$%@? w glowie powiem uczciwie xd niech sobie robią co chcą ale niekoniecznie wszędzie trzeba o tym #!$%@?ć xd
  • Odpowiedz