Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LubiePieski: Niech sobie zyja razem dlugo i szczesliwie, ale na #!$%@? na sile zmieniac znaczenie funkcjonujacuch od dawna i precyzyjnych pojec jak malzenstwo. Nazwa zwiazek partnerski nie wystarczy?
  • Odpowiedz
To skoro dofinansowań na dzieci ma nie być, to państwo nie wspiera dzietności, więc rozróżnianie że mogą być małżeństwa hetero, a homo nie, nie ma sensu, bo jest czysto ideologiczne i nie wiąże się z ekonomicznymi zachętami do posiadania dzieci ¯\(ツ)/¯


@kwiatosz: jeżeli przeczytasz wątek dokładnie, zauważysz że sugeruję zastąpienie małżeństw umowami cywilno prawnymi pod każdym kątem.
Zanim do mnie napiszesz ponownie, opisz więc każdy post który napisałem swoimi słowami,
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Nikt im tego nie zabrania. Chcą żyć razem? Proszę bardzo. Chcą mieć dostęp do swojej informacji medycznej? W formularzu w szpitalu wskazujesz kogo należy poinformować. Natomiast instytucja małżeństwa jest państwowa z jednego powodu: z tego się biorą dzieci. Państwu powinno zależeć na tym, żeby one się pojawiały i żeby miały normalne warunki rozwoju (dla państwa taniej jest, kiedy rodzice zajmują się swoimi dziećmi, a nie musi tego robić jakiś
  • Odpowiedz
mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.


@LubiePieski: Mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak komuś może stawać na myśl o wsadzeniu innemu facetowi w dupę.
  • Odpowiedz
@Kathilian:

Kwestie in vitro i surogacji trzeba uregulować. W Rosji surogacja jest nieźle rozwinięta, może wystarczyłoby dostosować ich regulacje do polskich warunków. Co do zmuszania się... to się dzieje cały czas, a w przypadku chęci spłodzenia potomka to już problem zainteresowanych jak i z kim to rozwiążą.

nie sądzę żeby był to wzrost jakoś szczególnie zauważalny w
  • Odpowiedz
a niech geje i lesbijki fikaja sobie koziołki żeby spłodzić potomstwo. Do woli! Tego im nikt nie zabroni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja się urodziłem biedakiem w pudełku ale mam potrzebę być bogatym, cenionym i spełnionym. Twoja zachęta to zbyt mało. Twój komentarz mnie dystryminuje. Dawaj forsę, bądź dla mnie miły a wiele
  • Odpowiedz
@qwlghm > ja przynajmniej mogę poczytać

Mogę poczytać, podkreślam, MOGĘ POCZYTAĆ, a Ty umiesz czytać ty ignorancie ty? xD I jestem taki oczytany, że jak napiszę słowo 'metodologia' to mu pewnie w piety pójdzie (ale na wszelki wypadek je podkreślę, to wtedy od razu pokażę swoją wyższość) xD

Chłopie, wyskakujesz tu jak filip z konopii, bo przeczytałeś parę opracowań i myślisz że wszystkie rozumy pozjadałeś - jak to ludzie twojego pokroju zapewne jedynie takich, które zgodne są z twoim przekonaniem o świecie. No to powiem Ci, że też przeczytałem parę prac i opracowań (m. in z takich tematów), tylko tyle że w przeciwieństwie do ciebie nie łykam bezkrytycznie każdego z nich bo tak mi pasuje bo wiem a) jak często różne badanie są przeprowadzane (tj na #!$%@?) b) bardzo wiele tekstów przemyca odpowiednią tezę zgodna z poglądami autora / instytutu itp (i dotyczy to obu stron barykady tak dla twojej bezkrytycznej informacji). Powołujesz się na jakieś badania (i spoko, bo o coś trzeba się opierać - no chyba że myślisz tylko o artykułach na GW to wtedy to xD), ciekawi mnie na ile weryfikowałeś ich słuszność, metodologię (uu mądre słowo wg niektórych!) badań, sprawdzałeś ich autorów itd. Bo w obecnym świecie, gdzie każdy próbuje przemycić to co mu pasuje jest tego typu "informacji" bez liku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@g1venchy: O co chodzi? Pozwalam im żyć normalnie. Nie pozwalam im domagać się uznania ich zaburzeń za normalne (prawne uznanie ich związków, społeczne przyzwolenie na akceptację takich związków jako zdrowe).
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Robią krzywdę. Wszystkie małżeństwa, hetero czy tej samej płci tak długo jak otrzymują niczym nie uzasadnione profity podatkowo-prawne fundowane z podatków osób nie żyjących w oficjalnych związkach jak najbardziej szkodzą innym.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios Chyba sobie żartujesz ( _) Wołasz mnie to Ci odpowiadam na to co piszesz do mnie, jak chcesz żeby ktoś chłonął wszystko co piszesz to zostań influencerem i pisz do Julek.
  • Odpowiedz
@LubiePieski Wiesz, moim zdaniem to dotyczy wielu aspektów życia. Po prostu niektórzy ludzie uważają, że jeżeli oni by czegoś nie zrobili i ich to w jakiś sposób odrzuca, to nikt ma nie mieć prawa tego robić.
Już pomijam kwestie kościoła, ktorym często się zasłaniają.
Jak dla mnie to każdy może robić co chce i jak chce, dopóki nikomu z tego powodu nie dzieje się krzywda (od razu dopowiem, że to że
  • Odpowiedz