Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@helga-von-klusken posiadanie dzieci nie jako warunek konieczny, a zdaje się w ten sposób został mój post zrozumiany. Skoro dwóch mężczyzn mogłoby wg. was brać ślub (!) to dlaczego nie mężczyzna i pies?
Na szczęście konstytucja RP tak zagorzale broniona przez świeckich w Polsce ma jasne stanowisko na ten temat
  • Odpowiedz
@weezyxboss:

mi się wydaje, że ludzi #!$%@? fakt zmieniania orientacji w mode tzn kiedyś jak ktoś był homo to nie biegał i nie krzyczał tego na cały ryj tylko robił swoje jak każdy inny, a teraz masz sytuację inna często ci ludzie starają się wkładać kij w mrowisko używając do tego symboli religijnych, narodowych itp.


Bo kiedyś za przyznanie się publicznie do innej orientacji był dożywotni #!$%@?, wytykanie palcami i
  • Odpowiedz
zniesienie instytucji małżeństwa i zastąpienie go umową cywilno-prawna to idealne rozwiązanie.


@historiofil: OK. Tylko za jakiś czas, państwo znowu wymyśli ulgi i zachęty dla par, związane z prokreacją i trwałością takich rodzin. A jak te pary (różne od innych par) nazwie? Może nawet małżeństwem?
  • Odpowiedz
@Paula_pi

@CzajkaRuchajka: Na przykład takie jak kobieta w spodniach czy krótkich sukienkach? Raz przekroczona norma w pewnym momencie stała się normą. Obrzydliwe, kobieta powinna być kobietą


W końcu trafisz na granicę która będzie miała dla ciebie znaczenie i wtedy zrozumiesz.
  • Odpowiedz
transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać


@LubiePieski: Nie rznij głupa. Ból dupy jest o to, że ubrani w sukienki faceci chcą korzystać z damskich ubikacji i przebieralni.
  • Odpowiedz
@LubiePieski

Mowi sie, ze ludzie maja genetycznie zakodowane wspieranie tego co sprzyja zyciu i sprzeciwianie sie temu co przeciwstawia sie zyciu. Po prostu kazdy normalny czlowiek czuje w glebi duszy, ze to wbrew naturze,


Z biologicznego punktu widzenia celem kazdego zywego organizmu jest po pierwsze przezycie, a po drugie rozmnozenie sie.
spere - @LubiePieski 


 Mowi sie, ze ludzie maja genetycznie zakodowane wspieranie...

źródło: comment_1636801534rhvWJ4cM2AN85ayTpzfwLP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bykomstop no to chyba żyliśmy w innej Polsce wśród znajomych mam pary homoseksualne które deklarowały to jeszcze przed czasami LGBT itp są normalnymi ludźmi i nigdy nie czuli odtrącenia społecznego nigdy nie byli bici czy obrażani teraz jest większa nagonka na takich ludzi ze względu na to że sami starają się wpychać ludziom do głów swoje aspołeczne poglądy, ludzi nie #!$%@? to że ktoś jest homo czy ubiera się wbrew "płci"
  • Odpowiedz
ludzie maja genetycznie zakodowane wspieranie tego co sprzyja zyciu i sprzeciwianie sie temu co przeciwstawia sie zyciu


@bord0: Toż to iście fatalne zakodowanie. Powinno być na odwrót - należy przeciwstawiać się jednoznacznie szkodliwemu i totalnie zbędnemu zjawisku, jakim jest życie.
  • Odpowiedz
@weezyxboss: możliwe, że inna Polska, wszystkie coming outy o których słyszałem w moim otoczeniu wydarzyły się max 5 lat temu. Również są normalni i nie próbują epatować odmiennością. Ale wcześniej bali się ujawnić ze względu na odtrącenie. Są takie dzielnice, że i teraz ktoś mógłby się przyczepić, a na pewno skomentować, gdyby się rzucili w oczy.
No tak, kultura różnorodności to strzał w stopę, zgadzam się.
  • Odpowiedz
@bykomstop ale po co te coming outy nazywanie tego? Ty chcesz żyć normalnie czy pokazać światu odmienność? Moi znajomi tego nie robili po prostu żyli tak jak chcieli i nie przejmowali się opinią innych ludzi, nie muszą chodzić na marsze dodawać tęczowych flag na profil kolorować włosów czy co tam jeszcze ludzie robią by tylko zwrócić na siebie uwagę co do dzielnic to nie wiem wychowywałem się w małym mieście gdzie
  • Odpowiedz