Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

proste nie dawać ulg.


@historiofil: a podobno lubisz historię :-) Te przywileje nie wzięły się z powietrza, poczytaj o początkach, o przyczynach ich wprowadzenia, to będzie, w naszym kręgu cywilizacyjnym, starożytna Gerecja i Rzym. :-)
  • Odpowiedz
@weezyxboss: No właśnie brakuje im normalności, stawiają na jedną kartę, mówią, słuchaj przyjdę do Ciebie, ale nie z dziewczyną a chłopakiem, nie będzie problemu? Dla niektórych to proste, dla innych nie, no bo powiedzieć rodzicom, rodzinie. Można też nic nie mówić i kiedyś od kogoś bliskiego usłyszeć co wy tak razem chodzicie jak jakieś pedały.
No nie wiem, nie gadałeś z tymi znajomymi jak to było?
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Czemu nie wierzysz w inteligentny projekt? Tego wymaga zdrowy rozsądek. Wszechświat nie jest w stanie powstać samoistnie i przypadkowo, cały czas mamy dowody, które to stopniowo potwierdzają. Dość już tego cyrku. Skończyło się to dobre.
  • Odpowiedz
@bykomstop Ale po co to mówić? Po prostu to zrób i tyle normalni kumple/przyjaciele nie zmienia o tobie zdania przynajmniej ja by bym nie zmienił i by mi to nie przeszkadzało początek z pewnością byłby krępując ale równie krępujące jest przyjść pierwszy raz z dziewczyną do kumpli nigdy nie wiesz jak ja odbiorą co do rodziny to nie wiem nie wypowiem się są rodzice którzy to akceptują i są tacy którzy
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Zawsze jak byłem mały miałem wrażenie, że istniałem od zawsze teraz jako dorosły wiem, że nie były to żadne "małpie" "deluzje" ani "urojenia". Powiem więcej, nie jesteśmy żadnymi małpoludami ani nawet nie pochodzimy od małpy - mieliśmy z nim tylko wspólnego przodka. Także stwierdzenie, że człowiek pochodzi od małpy jest z generalnego i naukowego punktu widzenia zbędne. My mamy duszę ponadto. Metafizyczny byt w mózgu. Nie deluzje. Pogódź się
  • Odpowiedz
Czemu nie wierzysz w inteligentny projekt? Tego wymaga zdrowy rozsądek.


@Smokk: ale czego? Wiary w to, że Coś stworzyło cały wszechświat, żeby na jednej, jedynej, maleńkiej planecie, po 4 miliardach lat, stworzyć inteligentne życie?
  • Odpowiedz
@weezyxboss: nie wiem, ja nie mam odpowiedzi na każde pytanie, każdy jest inny, jakby to było takie proste to całego zamieszania by przecież nie było. W ogóle często to ludzie o większej wrażliwości, albo wręcz przewrażliwieni.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: może to właśnie dobrze, że nie mamy konkurencji bo by mogli nas wyeliminować to wydaje się mieć sens. Gdyby na takim marsie było tak samo inteligentne życie jak na Ziemi podejrzewam, że dziś byśmy ze sobą nie pisali. I Ziemi też JUŻ by nie było. xdd taka moja szalona wizja.
  • Odpowiedz
Także stwierdzenie, że człowiek pochodzi od małpy jest z generalnego i naukowego punktu widzenia zbędne.


@Smokk: oczywiście. Bo generalnie, według klasyfikacji biologicznej, to należymy do rzędu naczelnych, podgrupa małp właściwych...

Rząd naczelnych tradycyjnie dzielono na dwie podgrupy: małpiatki i małpy właściwe. Małpiatkom przypisywano w większym stopniu cechy najwcześniejszych naczelnych. Zaliczano doń Lemuridae z Madagaskaru, Lorisidae i Tarsiidae. Małpy właściwe obejmowały małpy zwierzokształtne, małpy człekokształtne i człowiekowate.
  • Odpowiedz
@bykomstop no ja nikomu nie będę narzucać swojego zdania to co napisałem to tylko to co osobiście myślę, to jest tak proste jak się wydaje tylko ludzie robią z tego mode zaczęło się od bycia homo a teraz jakieś zaimki trans setki płci orientacji to po prostu wyścig kto wymyśli coś bardziej abstrakcyjnego kto najbardziej zwróci na siebie uwagę ludziom na punkcie popularności odjaniepawla nie ważne co mówią ważne by mówili
  • Odpowiedz