Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.

vs

jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD


@LubiePieski: To dwie
  • Odpowiedz
@bord0: co jest z tobą nie tak? myślisz o związkach homo i pierwsze co przychodzi ci na myśl to o wkładaniu #!$%@? w dupę. to nie jest normalne typie


@LubiePieski: @Tenczlowiektutaj: Przeczytał o związku seksualnym i przyszedł mu do głowy akt seksualny. No typ jest nienormalny! Jak on mógł to pomyśleć?
xDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubiePieski: Co do małżeństwa to problemem jest później posiadanie dzieci czy prawne i społeczne mechanizmy które są dostosowane do związków z których naturalnie mogą być dzieci.
Nikt im nie zabrania bycia ze sobą czy wywalczenia sobie jakieś instytucji partnerstwa.

Jeśli chodzi nazywanie siebie to znów, każdy może się nazywać jak chcę ale nie może na innych wymuszać swoich wymyślonych przedrostków.
Ubiór czy inne elementy, które obecne snowflake twego pokroju nazywają
  • Odpowiedz
@LubiePieski: masz moją pastę

Jak patrzę na większość polaków, to nie dziwie się, czemu tak szkalują związki męsko-męskie. Bo po prostu zazdroszczą. Wyobraź sobie takiego normika, który lata za p0lkami, kupuje im kwiatki, płaci na randkach i jakimś cudem znajduje swoją wymarzoną Karynę. Już się cieszy, już myśli że będzie zajebiście, a tu kochanej myszce nie podoba się że masz takie a nie srakie hobby, że raz w tygodniu wychodzisz
  • Odpowiedz
@LubiePieski:

jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD


Uważam że robią krzywdę społeczeństwu. Pewne wzorce powinny być promowane jako użyteczne a w konsekwencji zdrowe dla społeczeństwa a inne nie.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Lesbijki, geje, biseksualiści to normalne zjawiska w naszym gatunku i były z nami jeszcze przed starożytnością z kolei w sprawie transów mam problem chociażby w przypadku obecnych sytuacji w sporcie. Niektórzy po prostu wykorzystują środowiska lewicowe i obecną ochronę medialną na swoją korzyść przechodząc do sportów damskich jako de facto mężczyźni. Transseksualizm w naturze ssaków jest też bardzo rzadkim zjawiskiem i serio w tym upatruję już dziwne tendencje społeczne
  • Odpowiedz
@LubiePieski zawsze wolałem, żeby dziecko mogła wychowywać para homoseksualistów, niż dzisiejsza patologia beneficjentswa 500+ oraz pochodnych tego typu anomalii społecznych. Przynajmniej większą szansa, że dziecko będzie wychowane w miłości i z podstawowymi wartościami.
  • Odpowiedz
mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.

jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD

to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.


@LubiePieski: nikt, kompletnie nikt się tym nie przejmuje. Ta nagonka jest tylko w mediach
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Ja w ogóle nie rozumiem obu stron. Jedni robią z tego już jakieś chore ideologię "jesteś z nami lub przeciw nam", a drudzy mają tak nudne życie, że interesuje ich tylko co kto robi u siebie w chacie i z kim ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubiePieski: promocja homoseksualizmu nie wpływa pozytywnie na demografię. Zawsze możecie otworzyć spółkę cywilną aby mieć wspólnotę majątkową, dopisać się jako pełnomocnik wzajemnie w sądzie. Nie widzę powodu aby do tego celu potrzebne było oficjalne małżeństwo. A adopcja dzieci przez pary homoseksualne to dalsze indoktrynowane dzieci w homoseksualizm od najmłodszych lat.

Wszystko się da zrobić małymi zmianami prawnymi ułatwiającymi życie takim ludziom, nie trzeba robić rewolucji społecznej i seksualnej na każdym
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Ja sobie mój ból dupska w tym temacie tłumaczyłem, że ułatwienia dla małżeństw są dlatego, że mogą mieć gówniaki. Na szczęście z tego wyrosłem i mam wywalone. Zrobić ulgi podatkowe za gówniaki, czy własnej produkcji, czy adoptowane bez znaczenia i zostawić te benefity które tam mają te małżeństwa państwowe niezależnie od płci i git.
  • Odpowiedz
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD


@LubiePieski: to polaczków boli, ale jak kilka milionów patusów robi sobie co dekadę gówniaki wprowadzając je w nędzę i biedę intelektualną to jest spoko
  • Odpowiedz