Wpis z mikrobloga

Szkoda, że nie ma minusów, bo byście zobaczyli ile zlewaczały okularnik w czerwonych porteczkach ma poparcia. Było nie wpier. się do polityki i robić swoje.


@CwanyWacek: No faktycznie, Wykopki to całe poparcie dla WOŚP, weź się nie ośmieszaj xD
  • Odpowiedz
@Logan00: nie całe ale w tym roku na pewno mniej ludzi będzie wspierać WOŚP. Akurat naród jest dosyć zgodny bez względu na sympatie polityczne, nie dla migrantów i trzeba ich odprawić os granicy a nie zachęcać działaniami do forsowania granic.

Wszyscy WOŚP nie zbojkotują ale Owsiak #!$%@?ł do pieca, w tym roku znscznie mniej sprzętu pójdzie na dzieciaki a czerwone serduszko jak wcześniej nielicznym kojarzyło się negatywnie tak teraz to się
  • Odpowiedz
@SlimKirby: jaki był konkretnie?

Rozwijał Polskę kulturowe jak i pomagał służbie zdrowia, to się przede wszystkim liczy. Nożna stękać, że Woodstock to nie jest poziom filharmonii ale prawda jest taka, że nic innego tyle pozytywnego nie zrobiło dla wizerunku naszego kraju co ten festiwal.

Owsiak to empatyczny człowiek ale na stare lata mu pewnie zaczęło lekko #!$%@?ć i na całą sytuacje patrzy strasznie krótkowzrocznie. Nawet jeżeli już nigdy grosza do puszki
  • Odpowiedz
Szczytna inicjatywa, którą wspierałem od samego początku (wysyłając jeszcze kasę w kopercie do trójki), w tym roku straciła u mnie wszystko, wprowadzając faszystowskie zasady.
  • Odpowiedz
jaki był konkretnie?


@DiscoKhan: zakłamany. Fałszywa empatia za którą stoją własne interesy zarówno finansowe jak i polityczne. Wieloletnia agitacja polityczna młodzieży na brudstokach zbiera swoje żniwo. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SlimKirby: #!$%@? czy fałszywa czy nie, skutki się liczą a nie intencje. Jakby ktoś chciał mnie zabić ale zamiast tego przez całe życie słał fałszywe uśmiechy, dawał mi prezenty i dbał o mój interes to trudno ¯\_(ツ)_/¯

Zaś na agitki polityczne chodzili tylko najwięksi kretyni, tacy niereformowalni. Tylko konkretnie nawiedzone osoby szły na te eventy. Zresztą nawet nie bardzo rozumiem zarzut, agitacja poltyczna to nie jest zbrodnia. Mam inne poglądy od
  • Odpowiedz