Wpis z mikrobloga

@fundacjawosp: kiedy stworzycie punkt pomocy humanitarnej, którego celem jest wsparcie medyków i organizacji pozarządowych udzielających pomocy Policjantom, Wojskowi i Straży Granicznej? Jakoś do tworzenia "punktu pomocy humanitarnej, którego celem jest wsparcie medyków i organizacji pozarządowych udzielających pomocy" jesteście pierwsi, a co z naszymi rodakami dzielnie broniącymi polskiej granicy i tym samym Polski?
Pobierz
źródło: comment_1637063999aJXQwmXI9oCHmG2OWgg39J.jpg
@fundacjawosp: Co roku staram chodzić z tą "puszką" a jak nawet nie mogłem zawsze wrzucałem i szanowałem WOŚP ale niestety pan Owsiak dał popis swoich umiejętności i tym razem ani nie dam nawet grosza ani nie pójdę zbierać pieniędzy. Czuje się tak jakby ktoś mi dał tak zwaną mordę i przy okazji na mnie opluł, moim zdaniem wielka szkoda że tak się stało wolę już dać jakieś innej zbiórce.
Mam nadzieję, że sprawdzacie tych wolontariuszy pod kątem zaszczepienia i nie bierzecie nieszczepów aby chronić siebie i innych?


@selectGwiazdkaFromTabelka: A to jest obowiązek na zewnątrz noszenia masek? Czyli jak idziesz chodnikiem to każdego mijanego pytasz czy jest zaszczepiony?
az mi sie piosenka przypomniala XD
DO LEWACKIEGO NIEBA NIE CHODZE BO JEST MI NIE PO DRODZE XD
wspolczuje jurkowi bo on chcialby tylko po prostu pieniazki zarobic no ale pozycja w czerwonym salonie zobowiazuje i musi brac sie jednak za ciezkie tematy.

rownie dobrze moglibyscie zbierac na pomoc (rowniez prawna) dla kobiet z zagrozona ciaza przez sepse, to ostatnio bylo modne, duzo bab przeciez wyszlo na ulice z obawy o swoje