Wpis z mikrobloga

  • 115
@yahoomlody lochy zawsze tak odjebuja zamiast spojrzec prawdzie w oczy, ja bylem do 30 roku życia ulanym knurem i wazylem 161kg, zrzuciłem 70kg tego i teraz 85-87kg i jest zajebiscie
I co najwazniejsze - sposób jest jeden - wystatczy mniej żreć a nie #!$%@? kocopoły na instagramie
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Dziwne jest to, że wszyscy Ukraińcy wracający z niewoli, szczególnie z Azovstali dość mocno stracili na wadzę. Ciekawe czy to dlatego, że praktycznie nic nie jedli czy może po prostu wszyscy mieli predyspozycje do chudnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yahoomlody: grubej ten tłuszcz to już się chyba do mózgu wlewa, bo ma kłopoty z poprawnym rozumowaniem.
Może niech sobie obejrzy filmiki z Auschwitz, Naziści wynaleźli bardzo dobry sposób na odchudzanie, #!$%@? fizyczny i zupka z pokrzywy, ale naukowczynie jeszcze nie odkopali badań z 44 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Haha, leniwa gruba baba robi sobie wymówki i ok, jest sporo racji w wyśmiewaniu głupot, które wypisuje ale ona jednak łączy część prawdziwych informacji i półprawd z głupotami, więc może ciekawiej wskazać te półprawdy.

polecenie schudnięcia nie jest akceptowalną poradą medyczną


Utrata wagi może być i często jest dobrą poradą medyczną. Czy akceptowalną? Zależy przez kogo. Przez pacjenta? Może nie. I to faktycznie zaczyna być problem, nie wiem jak w
  • Odpowiedz
  • 41
@yahoomlody wy się śmiejecie, a naukowczynie właśnie wykazały, że zasada zachowania energii załamuje się dla przypadku grubych kobiet. Nobel murowany.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Naukowcy męczą się z tym od setek lat. Tymczasem naukowczynie odkryły że z1 kcal da się zrobić więcej niż 1 kcal nic nie robiąc. Wystarczy jeszcze wyekstraktować ten jeden gen i problemy głodu oraz energetyki rozwiązane
  • Odpowiedz
To jest prawda, ludzka fizjologia jest bardzo skomplikowana i są ogromne różnice pomiędzy ludźmi i ich genetyką. Oczywiście, tyje się od nadmiaru zapotrzebowania energii. Ale dwie osoby o bardzo różnej fizjologii, nawykach, wychowaniu, genetyce i dokładnie tej samej diecie mogą mieć zupełnie inny efekt. Jedna zdrową wagę, a druga otyłość. Nie wiemy wszystkiego na temat naszej fizjologii i bardzo dobrze, że wciąż to badamy i chcemy wiedzieć więcej.


@Mirkosoft: zacytuje tylko
  • Odpowiedz