Wpis z mikrobloga

Ze względu na wasze działania na granicy białoruskiej w tym roku beze mnie. Robiliście dobra robotę. Zawsze was wspomagałem kasa i dobrym słowem, zastanówcie się czy chcecie bawić się w politykę przeciwko Polsce i EU, pod ręka z Łukaszenka.

Chcecie pomagać ludziom atakującym nasze granice i raniąc Polaków?

Wstyd WOŚP.
  • Odpowiedz
az mi sie piosenka przypomniala XD
DO LEWACKIEGO NIEBA NIE CHODZE BO JEST MI NIE PO DRODZE XD
wspolczuje jurkowi bo on chcialby tylko po prostu pieniazki zarobic no ale pozycja w czerwonym salonie zobowiazuje i musi brac sie jednak za ciezkie tematy.

rownie dobrze moglibyscie zbierac na pomoc (rowniez prawna) dla kobiet z zagrozona ciaza przez sepse, to ostatnio bylo modne, duzo bab przeciez wyszlo na ulice z obawy o swoje zdrowie

i
r.....e - az mi sie piosenka przypomniala XD
DO LEWACKIEGO NIEBA NIE CHODZE BO JEST ...
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: popierałem was rękami i nogami, ale za to jak zniszczyliście woodstock wpuszczając tylko zaszepionych i teraz jak wspieracie łukaszenkę- walcie się. w dniu finału hajs wyślę na jakąś zrzutkę dla chorego na raka
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: niestety ostatnio, a w zasadzie od śmierci Adamowicza Jurek robi z siebie i WOŚPu coraz większe pośmiewisko. Uczciwie: wstydzę się, że dawałem na WOŚP co roku i że kwestowałem w podstawówce. Z roku na rok robi się dziwniej, wśród kwestujących robi się jakaś dziwna rywalizacja i kilka razy już słyszałem jak wyzywały osobę, która powiedziała, że dała już wcześniej innej osobie a tu jeszcze działania Owsiaka w związku z
  • Odpowiedz
Szkoda, że nie ma minusów, bo byście zobaczyli ile zlewaczały okularnik w czerwonych porteczkach ma poparcia. Było nie wpier. się do polityki i robić swoje.
  • Odpowiedz