Wpis z mikrobloga

na chwilę obecną nadal uważam, że ktoś tutaj przesadził z interpretacją. W jednym źródle podano, że dzień wcześniej kobiecie odeszły wody. Na co więc czekano ?


@roszej:
Odpowiedz jest złożona
To mały szpital, więc może po prostu czekali bo nie wiedzieli jak do tego podjesc, albo lekarza z doświadczeniem nie było itp,
Ale poza tym
Płód po odejściu wód żył, a jednocześnie była to ciąża na tyle krótka, że na pewno
Dlatego czekali


@graf_zero: no i się doczekali; za cala sytuacje mozna dziekowac kk oraz polskim monserwa z pis i konfa na czele

Na co więc czekano ?

@roszej: na faktyczna przeslanke: realne zagrożenie, tyle tylko, ze zagrozenie okazalo sie tak realne, ze ciezarna zmarla - coz buk tak kcial; cytujac eksperta Suskiego (PiS):

To, że ludzie umierają, to jest biologia. Zdarzają się rzeczywiście błędy lekarskie, zdarzają się po prostu osoby
@#!$%@? typie jesteś tubą propagandowa lewactwa, że każdy najdrobniejszy post wrzucasz na vikop Ru? Informuj nas też kiedy srają i czy są głodni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: jeśli mnie dotknie coś takiego to wsiadam #!$%@? w ciężarówkę i #!$%@? się dom kaczora, jak państwo nie szanuje mojego życia to ja nie będę szanował nikogo.