Wpis z mikrobloga

W blackpillu niesamowite jest to że jest on tak uniwersalny i obowiązuje wszędzie na świecie. Możesz wejść sobie na rosyjskiego, amerykańskiego, niemieckiego, japońskiego, brazylijskiego chana i zawsze znajdziesz tam przynajmniej jeden aktywny "temat" około blackpillowy. Anon z obwodu penzeńskiego, anon z wioski na śląsku i anon ze stanu Espírito Santo pomijając pewne szczegóły mają tak podobne problemy i spostrzeżenia na rynek matrymonialny że mogliby pisać na jednym portalu i każdy wiedziałby o co chodzi.
"Niektórzy ludzie są zainteresowani pytaniem: „Jak mogę stwierdzić, czy moje życie się skończyło, czy jeszcze nie? Kiedy nadejdzie koniec?”

Pozwólcie, że wyjaśnię w prostych słowach. Możesz bezpiecznie zrezygnować ze swojego życia, jeśli do 20. roku życia żadna dziewczyna nie okazała ci uwagi. Jeśli nie zrzuciłeś liści przed ukończeniem 20 lat, oznacza to, że to się skończyło i nigdy się nie zaczęło.

W szkole średniej prawdopodobnie zauważyłeś, że twoi koledzy z klasy spotykają się ze starszymi facetami. I to jest naturalne. Są wyżsi, mają większe penisy, mają większe doświadczenie życiowe. W szkole średniej wystarczyło poczekać, aż geny pokażą cały swój potencjał.

I tak w okresie 17-20 lat jesteś u szczytu swojej genetyki. Strefy wzrostu kości zamykają się, penis również przestaje rosnąć i penis wreszcie się formuje. W rzeczywistości w tym wieku samce wchodzą w aktywną fazę reprodukcji, do której popychają je hormony. Kiedy okres dojrzewania dobiega końca, androgeny nie odgrywają już roli w funkcjonowaniu organizmu, a jedynie wpływają na podniecenie seksualne.

A jeśli ty, będąc u szczytu swojej genetyki, nie potrafiłeś przyciągnąć dosłownie ani jednej dziewczyny w szkole średniej i pierwszych latach studiów, to naprawdę jest to koniec. Żadna kobieta nie uważała, że ​​twój materiał genetyczny jest godny, nawet gdy geny w pełni się objawiły. Jesteś skazany na bycie cieniem i samotną wędrówkę przez całe życie na obrzeżach rzeczywistości.

A co po 20 latach? Nic dobrego. W najlepszym przypadku pozostaniesz na tym samym poziomie wyglądu przez kolejne 10 lat, to znaczy w najlepszym wypadku, jeśli będziesz miał dużo szczęścia. Jednak w większości przypadków po 20. roku życia rozpoczyna się szybkie odśnieżanie, zęby się kruszą, pojawiają się bruzdy nosowo-wargowe, worki pod oczami, bo w skórze jest coraz mniej kolagenu. Zaczną pojawiać się łysienie, osłabienie organizmu, niespodziewane rany. I tyle, pozostaje tylko starzenie się i śmierć.

Konkluzja: Nigdy nie uprawiałem seksu przed ukończeniem 20 lat. Wszelkie próby wybicia się, pokonania i maksymalizacji nie doprowadzą do niczego innego, jak tylko do jeszcze większej rozpaczy, bo nie ma nic gorszego niż zobaczenie, jak wysiłki nie przynoszą rezultatu."
Przecież ten tekst mógłby napisać jakiś mirek od nas i nikt by się nie zorientował że pierwotnie było to pisane cyrylicą.
#blackpill #przegryw #rosja
Niski_Manlet - W blackpillu niesamowite jest to że jest on tak uniwersalny i obowiązu...

źródło: 2chan

Pobierz
  • 29
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Niski_Manlet: Ta wypowiedź to bzdura.

"O jeju, it's over, będzie magik, bo w szkole nie zaliczyłem". To jest postawa żałosna, żenująca, a sam problem... będę brutalnie szczery, GÓWNO KOGO OBCHODZI, a wiesz, dlaczego? Bo:

1. Bycie w związku to przywilej, nie prawo.
2. Pomijając wygląd będący jednym z kilku czynników, do związków nadają się te osoby, które robią cokolwiek wartościowego ze sobą i swoim życiem. Są ludzie, którym jest ciężko kogoś
A jeśli ty, będąc u szczytu swojej genetyki, nie potrafiłeś przyciągnąć dosłownie ani jednej dziewczyny w szkole średniej i pierwszych latach studiów, to naprawdę jest to koniec


@Niski_Manlet: Niekoniecznie, kobietom szczerze się podoba mały procent mężczyzn, między 5%-20%, kobiety będą pożądać wyłącznie ze względu na wygląd, geny. Reszta 80%-90% musi pajacować, zgrywać zabawnych, pracowitych, ZARADNYCH!, @programista15cm prawda?
LittleMakak - > A jeśli ty, będąc u szczytu swojej genetyki, nie potrafiłeś przyciągn...

źródło: ZARADNY

Pobierz
1. Bycie w związku to przywilej, nie prawo.

@GalAnonimowy: Masz pół racji, bo to się tyczy wyłącznie mężczyzn ale gdybyś powiedział to samo kobiecie to by cię zabiła śmiechem. Dla kobiety związek, to prawo, w momencie kiedy jest jego pozbawiona, to atak na jej seksualność i człowieczeństwo. Ja już widziałem setki kobiecych wysrywów, pod którym ktoś ironicznie komentował "Chad prawem nie towarem"
@Niski_Manlet: wszystko spoko, ale z tym wiekiem to #!$%@?. Istnieje bycie moralciota, gorsza bajera itd. co moze miec wplyw na ruchanie i ogolnie powodzenie. Sam do 19 roku zycia praktycznie nic z lochami, gdzie od 20 skoczylo mi mega powodzenie, a po 25 juz regularne peklowanie.
O ile nie masz bardzo p0lackich genow i jakkolwiek dbasz o siebie to do 40 bez super nakladow finansowych jako facet mozesz dobrze wygladac, wiec
@Niski_Manlet: Zależy- czasami wygląd się zmienia do 24 roku życia- mózg się jeszcze rozwija, tak samo szczęka formuje się do tego roku. Niektórzy faceci też ze wzrostem lecą nagle po 19 roku życia- szczególnie kiedyś w wojsku to było widoczne.
Wiadomo, że jak jesteś sub4 to not over ale never begun. Jednak prawdziwy blackpill to looksmaxing- a ten mówi, że nie możesz się poddać jeżeli nie odkryłeś swojego potencjału wglądowego- czyli
@Little_Makak: dostatecznie silna żeby mieć po co wstawać rano, a nie użalać się że nie jestem chadem, który piętami z łóżka spycha tzipy.

Wolę swoje życie, swój mózg i swoje możliwości, bo tzipe łatwo znaleźć jak cokolwiek soba reprezentujesz. A osobom ponadprzeciętnie atrakcyjnym ciężko dojść do czegokolwiek poza zazdrością przegrywow i trzycyfrową liczba kochanek