Wpis z mikrobloga

@Wachatron: ja #!$%@? kto plusuje te wysrywy, Giertych miał w 2005 bardzo konserwatywne poglady, ale to od niego i leppera rozpocząl sie upadek pisu w 2007. Mowienie ze by teraz szedl ramie w ramie z pisem to totalna bzdura pisana dla poklasku
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: Giertych może i totalnie głupi nie jest ale mundurki pokazały jaki on jest odrealniony, oderwany od rzeczywistości i nie znający realiów życia w Polsce. Przez #!$%@? i nadgorliwych nauczycieli musiałem parę sutych godzin spędzić w polarowej kamizelce przy grzejniku. #!$%@? mi zwyczajne tortury zafundował, bo chciał kawałek tortu zjeść albo dać swoim stronnikom.

Miałem znajomych w paru różnych szkołach i nieważne czy to była najlepsza szkoła w okolicy czy
  • Odpowiedz
@Wachatron: Różnica jest taka, że Giertych to inteligentny facet a kaczor to obłąkany dziad. Nie ma jak postawić między nimi znaku równości. Poza tym znaj różnice między poglądami a fanatyzmem. Z fanatyzmem się nie dyskutuje. Do fanatyzmu się strzela ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kolorowezworki ja się nie zgadzam że w pisie są obłąkani ludzie. Po prostu polityka tego rządu jest skierowana na przejęcie jak największego majątku i zabezpieczenia swojej przyszłości przed odpowiedzialnością karną. Dziwnym trafem zawsze kiedy ma przejść jakaś drażliwa ustawa, pojawia się kontrowersyjny temat, który rozpala Polaków. To jest stara sztuczka kaczora od czasów Gejbombera. Mają specjalistów, którzy oceniają nastroje społeczne, a rząd w odpowiednim momemcie spuszcza ze smyczy swoich podżegaczy.

Problem jest w społeczeństwie, że to akceptują. Ok, zostali przekupieni 500+, ale to żadne usprawiedliwienie. Kaczorowi nikt się nie sprzeciwi bo po pierwsze ma haki na większość polityków, po drugie społeczeństwo jest łatwowierne i uwierzy nawet w sfabrykowane dowody, bo jasne jest że z takim propagandowym zapleczem będzie to brudna gra. Skoro ledwie garska Polaków się zjednoczy przeciwko pisowi, to cały sprzeciw nie ma sensu. Rząd się zmieni dopiero
  • Odpowiedz
Ta Kaczor to obłąkany dziad, który od 20 lat rządzi największą partią w tym kraju i jest niezatapialny


@rakiwo: Gdybym cechował się odpowiednią bezwzględnością i chorą ambicją to nawet ja mógłbym rządzić mafią.
  • Odpowiedz
Bez przesady, że jak ten kaczy #!$%@?. Ja się z poglądami Giertycha nie zgadzałem, mundurek dalej w szafie wisi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różnica jest taka, że Giertych to inteligentny facet a kaczor to obłąkany dziad.


Ten "inteligentny facet" został przez "obłąkanego dziada" wyr**chany tak, że w następnych wyborach stał się politycznym planktonem z poparciem poniżej 1,5%. Tymczasem ty ślinisz się jak piesek Pawłowa bo taki przekaz ci się serwuje.

Nie ma jak postawić między nimi znaku równości. Poza tym znaj różnice między poglądami a fanatyzmem. Z fanatyzmem się nie dyskutuje. Do fanatyzmu się strzela (
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: jak ktoś pochwała mundurki to chyba kurde nie chodził wtedy do szkoły xD Nam szkoła kazała zamówić gównokamizelki, z gówno materiału z wyglądu majacego przypominać jeans. Nie chciałbym czegoś takiego za darmo a jeszcze musieliśmy zapłacić jakies 70 zł za to.

Inna sprawa, że jak ktoś był bogatszy to i tak nosil lepsze ciuchy które bylo widac pod tą #!$%@?ą kamizelką

Współczuję ci tego polaru
  • Odpowiedz
  • 2
@#!$%@? #!$%@?. Chyba że chodzi o rozliczenie Ziobry ( ͡º ͜ʖ͡º). PiS upadnie, wejdzie kolejna partia a za dwa lata : "Oh shit, here we go again." A potem odrodzi się PiS lub coś na wzór i tak się żyje w tym cyrku. Przecież tak jest od zawsze i nic się nie zmienia na tej scenie politycznej.
  • Odpowiedz
@PanRejent: weź w ogóle daj spokój, sam jestem z biednej rodziny i często nosiłem stare ubrania, a jeszcze zanim miałem styczność z tymi polarami i tak chyba byłem najbardziej negatywnie nastawiony do tego pomysłu z całej klasy. Kij ministorowi do tego co nosiłem, jak mu się to nie podoba to mógł swoje pieniądze przeznaczyć na kupowanie dzieciom ubrań i innych do tego namawiać.

Dzieciaki nie gnębią kogoś, bo jest biedny
  • Odpowiedz