Wpis z mikrobloga

@Wachatron: Różnica jest taka, że Giertych to inteligentny facet a kaczor to obłąkany dziad. Nie ma jak postawić między nimi znaku równości.

@Kolorowezworki: Zawsze mnie bawi kiedy ludzie przypisują niskie walory intelektualne człowiekowi wokół którego polska polityka się kręci ponad 20 lat.


@Mirkosoft: ale to nie mój cytat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Różnica jest taka, że Giertych to inteligentny facet a kaczor to obłąkany dziad.


@Kolorowezworki: Inaczej byś się o nim wypowiadał w czasach LPR. Wtedy był właśnie fanatykiem. Wiadomo, że wtedy miał narzuconą taką rolę, a nie inną (zresztą podobnie jak większość obecnych polityków PiS), ale co wtedy powiedział i zrobił to jego.
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: inteligentny facet? Giertol to kretyn, syn jeszcze większego kretyna. Dziesięć lat temu negował ewolucję, teraz jest nagle prounijnym libkiem uwielbianym w kręgach tvnowskich. Dziwne jak go przyjęli z otwartymi ramionami co? Taka Olejnik go kocha wręcz.
  • Odpowiedz
No jakos jak madrala siedzial w rzadzie, to taki wyszczekany nie byl. Nie zapominajmy o jego mocno prawicowych korzeniach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Giertych to inteligentny facet a kaczor to obłąkany dziad.


@Kolorowezworki: On jest tylko wykształcony- mentalnie jest takim samym dziadem i miał równie obłąkane pomysły co Kaczor. Zwyczajnie już zapomniałeś (ew. jesteś za młody).
@Wachatron: Oni wszyscy są cwani i wszechwiedzący jak nie są u władzy. Sikorski też teraz błyszczy (chociaż wolę Sikorskiego od tych dwóch wspomnianych wyżej).
  • Odpowiedz
@#!$%@?: znaczy że co, Ziobro własną partię założy i zostanie nowym Kaczyńskim? To ja już wybieram upadek meteorytu, inwazję obcych i apokalipsę zombie na raz
  • Odpowiedz
był znienawidzony jak dzisiaj kaczka


@Wachatron: Mocno przesadziłeś. Różnica jest spora. Pamiętam, że politycy PO mówili o nim, że w kuluarach można z nim normalnie pogadać, że to inteligenty gość. On tylko odgrywał jakąś rolę na mównicy sejmowej i przed kamerami, ale żaden z niego fanatyk.
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: no Giertych spoko gość, przed ostatnimi wyborami prezydenckimi mówił: jak my wygramy, to uznajemy wybory za ważne, jak oni - za nieważne. Taki sam polityk jak reszta bandy. Można się pośmiać jak punktuje pisowców, ale nic więcej.
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: Akurat z tą inteligencją to bym tak nie szarżował, bo to Kaczafi siedzi na żoliborzu i bez oficjalnego stanowiska trzęsie całym krajem. Porównanie prawnik, który może krzyczeć tylko na twitterku i gość co jest zwykłym posłem, a rządzi wszystkim i jak już wszystko jebnie to nie będzie można mu nic zrobić, bo przecież on nie miał żadnego ważnego stanowiska. Karakan jest zajebiście inteligentny, ma pewnie haki na ludzi i
  • Odpowiedz