Wpis z mikrobloga

to prawda i tez go przez to nie szanuje ale nawet on widzi, że PIS to sekta i ruscy agenci. A to juz powinno pokazywać, że mamy naprawde #!$%@?.


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: pis przeminie, ludzie zapomną... ja doskonale pamiętam jeszcze czasy jak ludzie #!$%@? na AWS i Krzaklewskiego etc. i co ? nikt juz praktycznie o tym nie pamięta - za 20 lat mlodziez bedzie miala nowych wrogow kreowanych (slusznie czy nieslusznie)
  • Odpowiedz
Dwa, dzisiejsze zachowanie Giertycha sugeruje dwie opcje. Albo koleś jest chorągiewką i jest w stanie zmieniać poglądy jak wiatr zawieje, albo koleś od początku miał bardziej liberalne poglądy, a zgrywał mocherowego katola dla politycznych korzyści, czyli był w stanie puścić kraj z dymem i ściągnąć go do poziomu średniowiecza, tylko dla swoich rozgrywek.


@kezioezio: jest oportunistą jak 99% polityków :)
  • Odpowiedz
niby tak, ale z drugiej strony człowiek jest tylko człowiekiem i może zmienić poglądy, jeśli zauważy, że poprzednie były bez sensu.


@dobrzecisiewydaje: niby tak, ale politykom w zmiany poglądów po prostu nie wierzę - to oportuniści którzy by sprzedali wlasna matkę za poparcie i dostęp do koryta
  • Odpowiedz
Zapomniałeś o tym, że jest jako Minister Edukacji w 2006 zaproponował amnestię maturalną tzw. matura giertychowska. Została ona uznana przez Trybunał Konstytucyjny jako niekonstytucyjna.

Nie przypomina praktyk obecnej władzy?


@Majsterzyna: fakt, o tym juz nie pamiętałem bo już dawno miałem szkołę za sobą, muszę przeczytać o co tam dokladnie chodziło
  • Odpowiedz
Tak, wszystko prawda ale to też było dawno temu. Niektórzy z #neuropa jeszcze kilka lat temu słuchali bzdur Korwina


@kamilm119: ja tam neuropę traktuję jedynie jako osobliwe zjawisko mentalne, niestety przybierające na sile
  • Odpowiedz
@Wachatron: Pamięć większości polaczków sięga do ostatniego weekendu jak się #!$%@?, czym z kim i za ile. Kto by tam pamiętał jakiegoś tam giertycha i co #!$%@?ł, albo jak niektórzy teraz w tusku widza zbawce narodu.
  • Odpowiedz
Pamięć większości polaczków sięga do ostatniego weekendu jak się #!$%@?, czym z kim i za ile. Kto by tam pamiętał jakiegoś tam giertycha i co #!$%@?ł, albo jak niektórzy teraz w tusku widza zbawce narodu.


@bary94pl: dlatego nie ma nadziei dla tego kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
to jest najlepsze, cykl polityka to jakieś 10 lat i za każdym razem może bym kimś innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kawior2007: no słuchaj, ja do dzisiaj nie mogę uwierzyć ze aktywny komunista z PZPR został prezydentem Polski 6 lat, po upadku komunizmu xD i ja nie mowię że Leszke był lepszym kandydatem, brońcie bogowie, ale chodzi mi o sam fakt ze ludzie uciskani przez zbrodniczy
  • Odpowiedz