Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
Serio są jeszcze ludzie co zmieniają co po roku opony z letnich na zimowe a potem z zimowych na letnie ? Już pomijam względy finansowe mi by się nie chciało jeździć do warsztatu na takie pierdoły. Mam całosezonowe i wszystko jest lux. Rozumiem jak ktoś mieszka w Zakopanem ale tak resztę polski jaki w tym sens. Żaden. #motoryzacja
karol1213 - Serio są jeszcze ludzie co zmieniają co po roku opony z letnich na zimowe...

źródło: comment_1636055887DytFnpcu1PN1BEcmnNmEo3.jpg

Pobierz
  • 113
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: ja zawsze mialem komplet letnich i zimowych. Oba zestawy na osobnych alusach - wymienialem zawsze sam pod domem. Kończy sie sezon (np lato) i ladnie sobie sam myje kola, odkładam na miejsce.odkladcze, jak już sie skonczy szal z wymiana, jade z moimi w jakas sobote na wywazenie na kolejny sezon.

Ale teraz mam kolejne.auto, ma 18". Nie stac mnie było dokupic kolejny komplet.alusow i nowych opon (bo te trzeba było
@karol1213: Z oponami jest trochę jak z butami, możesz cały rok chodzić w takich do trekkingu za kostkę, albo nosić trampki lub klapki a zimą zimowe ¯_(ツ)_/¯, ale jak jeździsz autem raz w miesiącu do sklepu to się zgadzam, nie ma sensu
@karol1213: Tez mi szkoda czasu i hajsu wiec caly rok na letnich ( ͡ ͜ʖ ͡) auto na 4 kapcie, ale i tak jak snieg spanie przerzucam sie na uberka, np. w ubieglym roku snieg byl 0 dni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@programista15cm: Nie wymagaj od wykopków zbyt wiele- nabijają się z januszy nosaczy, ale jak przychodzi co do czego, to pojadą ba 15-letnich farfoclach, czy zamówią 70 sosów z glovo, żeby przyciąć kasę.
Jeździłem na letnich w zimę i na zimówkach w lato (w różnych autach) i to nie ma podejścia do odpowiedniej opony.
Letnie przy lekkim minusie i tej słynnej szklance to beton- idzie strzelić w cokolwiek jadąc 5 na godzinę.
@karol1213 mnie też to zastanawia. Szczególnie, że większość tych ludzi jeździ powoli wokół komina, a jak spadnie śnieg to w ogóle zwalniają do 5 km/h i się toczą. Druga sprawa, że opony nic nie dają jak się nie potrafi jeździć....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: ludzie nie rozumieją że technologia poszła do przodu, oraz że jak im tata kazał zmieniać 20 lat temu to nadal tak trzeba i zmieniają. Standard w Polsce, po co myśleć skoro zawsze się coś robiło w dany sposób to tak musi być najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)