Wpis z mikrobloga

1. Bądź lekarzem w wielkiej katolickiej bolsce
2. Zakaz aborcji z powodu wad płodu
3. Twoja pacjentka ma w macicy coś co wygląda jak potwór
4. Potwór niestety wciąż przejawia oznaki żywego płodu
5. Matka w stanie stabilnym
6. Trochę sie cykasz działać bo jak usuniesz to idziesz do pierdla za aborcje
7. Wie pani co to my poczekamy aż płód umrze żeby wszystko było po chrześcijańsku - czytaj nie chcę iść do pierdla jak mi wmówią aborcje eugeniczna
8. Potwór postanawia jednak umrzeć w łonie matki niż urodzić się w wielkiej katolickiej bolsce
9. Dobra to możemy usuwać
10. O Boże o #!$%@? sepsa
11. Pacjent umar

WAŻNE ZE LEWAKÓW BOLI DUPA HEHE DUDA MÓJ PREZYDENT

Wszyscy popierający zakaz aborcji maja krew na rękach. Wszyscy co do jednego. Jesteście winni cierpień tysięcy ludzi a wasza wina będzie tylko większa. Pluje na was za to co zrobiliście z tym krajem, swietojebliwi zamordysci.

#konfederacja #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
  • 42
@bartdziur: jeszcze brakuje fikołka, że lekarze powinni leczyć bo jest RYZYKO zagrożenia życia matki. Idąc tym samym tokiem rozumowania powinno się eutanować wszystkich z nowotworami bo mają ryzyko zgonu. Nawet poszedłbym dalej i do dołu w ziemi wrzucać każdego bo każdy w końcu umrze, a ryzyko zagrożenia życia jest cały czas
@bartdziur:
aborcja ze względu na zagrożenie życia lub zdrowia matki – 21, a z powodu czynu zabronionego –dwie. Suma zabiegów z tych dwóch przesłanek w ostatnich latach wahała w przedziale od 22 do 56.A w związku z usunięciem przesłanki embriopatologicznej te liczby pozwalają oszacować, że właśnie tyle aborcji będzie przeprowadzonych rocznie od wejścia w życie wyroku TK.

Przecież to jakieś promile promili, uważam że aborcja powinna być dostępna,
@6thsurvivor: chciałbym zwrócić uwagę, że w polskim kodeksie karnym pomocnictwo przy dokonaniu aborcji jest karalne trzy letnim więzieniem.
i tak samo jak policja tak prokuratura totalnie nie są zainteresowane stawianiem zarzutów z tego artykułu, a organizacje pomagające kobietom w aborcji wręcz się reklamują XD
dlatego tym bardziej bezsensowny jest ten nowy projekt mający karać za przeprowadzenie aborcji.
i tak nikt go nie będzie egzekwował.