Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
ale sie #!$%@? w nie swoje sprawy, pewnie dosc szybko ci za to ktos wybije zeby


@mmmmmmmmmmmmmm: miałem "przyjaciół" co się nie #!$%@?. Gdyby nie osoba którą słabiej znałem to bym nie dowiedział się o zdradzającej osobie. I szczerze mówiąc bardziej doceniam tamtą osobę niż ludzi którzy nie chcieli się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
Sprawa na teraz wygląda tak. Czekałem na jakąkolwiek odpowiedź od gościa, wysłałem mu zaproszenie do znajomych i wiadomość, zamalowane kółko i pewnie nie odczytane, ale chyba mnie zablokował bo mam taki komunikat. Planuję jutro napisać z mojego konta gdzieś w okolicach południowych bo może ta kobita ma dostęp do jego messengera, uj wie, albo gość jest świadomy, że jest puszczany w rogi i jest szczęsliwy, chociaż moje konto fb też trochę może wyglądać na fejkowe, chociaż mamy jedną wspólną znajomą nie wiem czy poskutkuje. Była też u mnie jeszcze moja eks, nie powiedziałem jej o wszystkim bo ciągle czekałem na odpowiedź od tego gościa.

W cale nie jestem pocieszony z obrotu spraw, myślałem, że będzie od niego jakakolwiek reakcja, jak widać nie ma, a ja też już chcę pożegnać moją pannę, a potem jeszcze będę się starał jakoś dotrzeć do gościa.

@Krokiruks: @77023: @szybki_zuk: @kielbasa_z_cebula: @alan69: @fan391: @duditsw:
Nighthuntero - Sprawa na teraz wygląda tak. Czekałem na jakąkolwiek odpowiedź od gośc...

źródło: comment_16360537133mcIA1RtXXSqcpQA6miUTA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krokiruks: Tylko ja o swoją prywatność też dbam, większość mam poblokowaną, fotki swojej też nie ustawiłem, nie wiem czy się powiedzie, spróbuję na pewno, ale nie wiem czy już dzisiaj nie odpuszczę
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: chciales pomoc i wystarczy

Nie wczuwaj sie za mocno bo potem ciebie zrobia tym zlym

Kiedys mialem takie story: znalazlem portfel w parku, normalnie komplet dokumentow od auta i osobistych. Szukalem goscia 4 dni, dzwonilem do wszystkich osob o tym nazwisku z miasta w dokumentach. W koncu trafilem. Koles przychodzi, bierze portfel, zaglada do srodka i mowi

"Dalbym ci cos znaleznego ale widze ze sam sobie juz zabrales"
  • Odpowiedz
że ten gość, którego zdradziła dziewczyna, popełnia z tego powodu samobójstwo. chcąc nie chcąc, dzięki Tobie, bo Ty mu o tym powiedziałeś.


@wariat_zwariowany: tak, to że dziewczyna zdradziła nie miało najmniejszego wpływu. Czemu chcesz karać posłańca, a nie źródło wiadomości?
  • Odpowiedz
Powodzenia chłopie, skoro już wcześniej dawała podejrzane sygnały to przeczucie (aby zajrzeć na msg) Cię nie myliło.
  • Odpowiedz
Pisz do chłopa, że rozkręciłeś imbe na mirko przez cały dzień i nie można tego tak zostawić


@bartes9: ja żadnej inby nie rozkręcałem. Nie jestem opem. Po prostu zauważam fakt, że gdyby nie było zdrady, nie byłoby żadnej imby.
  • Odpowiedz