Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: No i mam nadzieje, ze wyślesz tez te screeny do jej pracodawcy. W końcu złamała art.52 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do jej faceta, jak Ci się chce bawić, to możesz spróbować do niego dotrzeć przez jego znajomych ( może któryś mu przekaże, żeby się z Tobą skontaktował)
  • Odpowiedz
Dajesz cuckowi/rogaczowi i mówisz masz, czytaj na głos. Gość czyta te screeny a ty ciśniesz beke i patrzysz jakie p0lki walą fikołki próbując zatuszować zdrade


@Pozytywny_gosc: osz #!$%@? ale żeś wymyślij, prawdziwy człowiek #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
propsuję ( )
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: szanuję cię jak nie wiem. Ja osobiście też bym wolała wiedzieć niż związać się zrobić dziecko kredyt itp
Poza tym polecam spotkać się we 4 spotkać i dać na żywo i patrzeć na gównoburze z popcornem - a dla nas nagrać.
  • Odpowiedz
Jak masz wyraźne powody do zazdrości to lepiej usiąść i porozmawiać o swoich obawach i tym co czujesz. Nie bagatelizuj nigdy tego co czujesz, nie tłamś w sobie. To jest droga do katastrofy. Przerażają mnie wasze komentarze serio. Tak nie zachowują się dorośli ludzie tylko nastolatki w pierwszym "chodzeniu" ze sobą.


@wonsztibijski: Totalnie nic to nie da. Ja byłem w takim związku, gdzie laska sama zaproponowała by raz na miesiąc
  • Odpowiedz
Mirki jak wcześniej wspominałem nie znam tej pary w ogóle, ani razu nie rozmawialiśmy. Ktoś podsunął dobry pomysł, żeby ogarnąć do niego numer, ale no właśnie, skąd. Musiałbym znowu ogarnąć telefon byłej i go znaleźć, w takim wypadku musiałbym jeszcze trochę poudawać, że jest w miarę ok, chociaż już wczoraj dałem jej do zrozumienia, że to już prawie koniec.

Nie wiem czy pisanie z tym do jego znajomych jest najlepszym pomysłem, może
  • Odpowiedz
Myślicie, że lepiej najpierw spróbować dodać go do znajomych, a później napisać wiadomość, czy obie rzeczy jednocześnie.


Według mnie są dwa scenariusze prawdopodobne

1. Wybrał życie cuckolda

2. Szlauf mnie dostęp do fb i mnie zablokowała

Sorki za spam, myślę jak mogę to rozegrać, to będzie ostatnia próba
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: patrzę że chcesz mocno mu wejść w głowę, wysłałeś super, powiedziałeś też spoko. Popieram, dzięki, mogę powiedzieć w imieniu całego wykopu. Tylko wiesz, nie pchaj się, jak cie nie chcą. Może napisz za parę dni, jak chłop ochłonie, nigdy nic nie wiadomo.
  • Odpowiedz