Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: miałem podobną sytuację, gdzie koleś którego znałem z widzenia podesłał mi fotki jak moja ówczesna dziewczyna mnie zdradza, bo kojarzył że jesteśmy razem. Okazali się że duża ilość wspólnych znajomych o tym wiedziała ale "nie mówili mi bo nie chcieli mi psuć związku". Cóż, nie są już moimi znajomymi a gościowi co dał info jestem wdzięczny.

Dobrze robisz, Mirek.

  • Odpowiedz
sorry źle oznaczyłem, nic do Ciebie nie mam chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bartes9: spoko. Właśnie tak nie do końca lapalem o co chodzi, ale postanowiłem odpowiedzieć tak czy siak.
  • Odpowiedz
To jakby złodziej przez miesiąc siedział w samochodzie i obserwował ludzi na bogatym osiedlu - ale nie po to żeby coś im ukraść, z czystej ciekawości, lubi obserwować innych, nie miał złych zamiarów, jest uczciwym człowiekiem!

Któregoś razu zauważył że w którymś domu domownicy robią grilla na ogródku i zostawili otwarte okno od frontu, no to poszedł im powiedzieć żeby zamknęli, z czystej troski o nich!

No i pomyślał że sprawdzi czy ktoś jeszcze jest w domu, bo jeśli tak to się wygłupi mówiąc o oknie tym w ogrzodzie, no więc wszedł przez to okno żeby sprawdzić.

I przypadkiem wstąpił do sypialni i otworzył szufladę z biżuterią.

No i wtedy - sam nie wie co w niego wstąpiło, to były sekundy! Stracił nad sobą kontrolę, złapał garść złotych kolczyków, broszek i zegarków, zapakował do takiego woreczka który ze sobą nosi, bo kto wie, zawsze może się do czegoś przydać woreczek, i cichutko wyszedł.

Sam nie wie jak to się stało i głupio mu teraz, ale przecież nie może im oddać bo będą go mieli za złodzieja, a to przecież uczciwy człowiek!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nighthuntero: Chyba nie napisałeś, jak dostałeś dostęp do telefonu różowej i miałeś tyle czasu z nim by przeszukać historię i wyłapać akurat tę konwersację?

Wygląda jak bait z tymi screenami w częściach by podbijać intrygę.
  • Odpowiedz
@dziku911: @m0rgi: cały filmik trwa z dwie minuty, a ja do tego byłem zajęty pracą, teraz też chcę odpocząć trochę zamiast to wszystko wycinać i robić cenzurę przy okazji.
Hasło dostałem na początku znajomości, mówiła, że nie ma nic do ukrycia i że jak ją poproszę o telefon to mi normalnie da.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Przypuszczalny obrót zdarzeń:

- Gościu okazał się beciakiem i poleciał z tym do tej zdziry, która już go ustawiła i dostałeś bloka.
- Jeśli zdzira Cię rozpoznała, to Twoja laska może już o tym wiedzieć
- Jeśli teraz spróbujesz rozstać się ze swoją, to przygotuj się na dramy i nakręcanie wspólnych znajomych przeciwko Tobie, bo przecież "nic nie zrobiła" ;D Kobiety tak mają, muszą wyjść na te dobre i pokrzywdzone niezależnie od faktów, bo społeczna akceptacja to ewolucyjnie ich być albo nie być.
- Po zachowaniu Twojej laski widać, że Ciebie też
  • Odpowiedz
Gościu okazał się beciakiem i poleciał z tym do tej zdziry, która już go ustawiła i dostałeś bloka.


@PoncjuszPijak: Obawiam się, że ta wersja może być najbardziej prawdopodobna, chociaż wiadomości nie zostały wyświetlone, więc może ona ma dostęp do jego fb i zablokowała, nie podawałem żadnych szczegółów więc wątpię, że mnie powiązała. Jutro będzie druga i ostatnia próba.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Rzuć mu tego screena, film albo cokolwiek innego na tacy. Jak nie odbierze to #!$%@? z tym, masz własne życie, które trzeba posprzątać.

Aha, po rozstaniu przygotuj się na to, że różowa (po tym jak już, hehe, "odreaguje") będzie chciała do Ciebie wrócić, będzie pytała "co u Ciebie", "masz kogoś?". Blokuj każdy możliwy kontakt z jej strony, od razu, NIC NIGDY NIE ODPISUJ, NAWET JEDNEGO SŁOWA - telefon/SMS, FB,
  • Odpowiedz