Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Szanuje, tez kiedyś dzięki mnie wyszło że dziewczyna kumpla go zdradza, kumpel sam coś lekko podejrzewał. Mieliśmy z tym typem wspólnego kumpla i tak jakoś wyszło jak byliśmy na piwku to zagadałem kumpla i wyszło że Konrad ma nową dziewczynę lol Mimo że ta franca cały czas mieszkała z kumplem, bo jej wygodnie było, oczywiście zero seksu.

Prawniczka, najlepsze że nawet jak już było wszystko wiadome, to i tak
  • Odpowiedz
@Xemioza: prawda? co kogo obchodzi bycie uczciwym, prawym, wykazywanie się empatią i nie bycie totalną bezuczuciową #!$%@?ą xD Właśnie #!$%@? nie pomagają innym i wykazują podobną inicjatywę do tego co piszesz
  • Odpowiedz
@Xemioza: co mam skończyć? zaglądanie do telefonu komuś w pewnych sytuacjach, a pomaganie innym to dwie różne rzeczy, ta pierwsza wątpliwa, w tej drugiej wykazał się zwykłą ludzką empatią, polecam
  • Odpowiedz
  • 3
Mirki spokojnie, wszystkich na pewno powiadomię co i jak wyszło, nie jest to dla mnie łatwy czas


@Nighthuntero trzymaj się Mireczku, ciężki czas faktycznie, ciężko wytrwać w postanowieniu, część nas samych chce wierzyć że wszystko się ułoży, przecież moja księżniczka jest wyjątkowa. Etc. Jak nie uzależniłeś swojego poczucia wartości od niej to będzie Ci łatwiej. Trzymam kciuki i szacun za zasady.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: #!$%@?, już widzę jak różowa idzie do sądu bo ktoś przeczytał jej wiadomości jak jej psiapsi się puszcza xDD poza tym musi udowodnić mu, że albo włamał się jej na tel albo sam podstępem zdobył hasło. Zawsze mogło być tak ze pożyczył tel i akurat powiadomione wyskoczyło. Taka sama sytuacja jak zostawisz niezabezpieczone doksy w pracy czy gdziekolwiek indziej. Jak nie zablokujemy kompa albo doksy leżą na widoku a
  • Odpowiedz