Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Możesz spróbować ją przetestować - zaoponuj jej badanie wariografem, dużo prywatnych firm robi takie badania - sprawdź czy spanikuje. Może od razu przejść do ofensywy i krzyczeć, że bardzo chętnie to zrobi, bądź w takich sytuacjach chłodny, może ona potem szukać w Google, np. "jak oszukać wykrywacz kłamstw". Jak możesz wiedzieć co wpisuje w wyszukiwarkę i potem to sprawdzić to dobre rozszerzenie tego testu.
  • Odpowiedz
Myślicie, że lepiej najpierw spróbować dodać go do znajomych, a później napisać wiadomość, czy obie rzeczy jednocześnie.

Według mnie są dwa scenariusze prawdopodobne
1. Wybrał życie cuckolda
2. Szlauf mnie dostęp do fb i mnie zablokowała

Sorki
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Mam takiego gościa na osiedlu, spotykał się z fajną dupą, ale to było oczywiste że sypia z innymi na prawo i lewo, a mimo to byli ze sobą. Nawet teraz jak jakiś inny typ jej dziecko zrobił, to się przyjaźnią, czasem widać jak przyjeżdża do niego na osiedle pogadać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Gdybym był dalej w magicznym śnie to bym zapytał się różowej co to? Słysząc, że to jakaś pomyłka czy coś pewnie bym uwierzył (jakieś randomowe konto wkleja coś z generatora ;) - teraz jestem bardziej dociekliwy). Chyba bym otworzył oczy widząc numer telefonu i screeny, info dokładne kto co i jak. Na Twoim miejscu tak to bym zostawił z notką : "Wiesz mi to zwisa. Dowiedziałem się, dostałeś info.".
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: IMO - nie ma co się pierdzielić. Dajesz mu zapro do znajomych i wysyłasz film/zdjęcia z dowodami + ewentualnie jak nie obchodzi cie prywatność, to piszesz że jesteś X, facet jej przyjaciółki i zrobiłeś film z jej wiadomości.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: wątpie, że to dodanie coś da, ale jak chcesz to daj typowi ostatnią szanse. Ja na chwile obecną skupiłbym sie na redukowaniu szkód jakie może narobić twoja była po rozstaniu.
  • Odpowiedz
  • 3
Chyba bym otworzył oczy widząc numer telefonu i screeny, info dokładne kto co i jak. Na Twoim miejscu tak to bym zostawił z notką : "Wiesz mi to zwisa. Dowiedziałem się, dostałeś info.".


Dokładnie, podejmij konkretną próbę jutro dobicia się do typa, nie będzie chciał otworzyć oczu to trudno, świata nie zbawisz. Fajnie że spróbowałeś i szacunek że potrafisz zrezygnować ze związku. Nie ta to inna, żadna nie jest i nie będzie
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Nie wiem czemu zawsze największe akcje się odwalają kiedy akurat robię sobie przerwę od wykopu i moja natura kłamcy i manipulanta mogłabyby być najbardziej użyteczna.

Anoni popierający zachowanie OPa słuchajcie uważnie co należy robić w takich sytuacjach. Simpy i cucki, przypomnijcie sobie hasło protestu kobiet i weźcie do serca.
1. Przebranie. Nie zaczynamy z grubej rury, bo kobieta lekkiego prowadzenia może mieć dostęp do telefonu faceta. Osobiście skorzystałbym z własnego konta, mówiąc o przyjaźni dziewczyn,zrobieniu niespodzianki dla nich obu i zrobieniu czegoś w czwórkę. To nie wycieknie do zdradzającej, a nawet jak wycieknie to pozwoli żeby rozmowa się toczyła.
2. Dalej albo lecisz prosto z mostu, albo zapraszasz gościa na piwo żeby obgadać szczegóły. Przy tym drugim możesz na spokojnie zapoznać go z sytuacją. Jeśli to białorycerz walić w mordę, jak spoko ziomek to pomagasz mu się ogarnąć. Dalszy bieg wydarzeń zależy od wyniku i
vympayer - @Nighthuntero: Nie wiem czemu zawsze największe akcje się odwalają kiedy a...

źródło: comment_1636063589mgCEFYUbsAZRXEMzmt5W1M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja na chwile obecną skupiłbym sie na redukowaniu szkód jakie może narobić twoja była po rozstaniu.


@77023: W sumie to nie wiem co można #!$%@?ć, oddaje mi wszystkie klucze, zabiera rzeczy i żegnam, czy coś tu jest nie tak w moim rozumowaniu?
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Jeśli spodziewasz się od niego jakiejś spektakularnej reakcji to będziesz mocno zawiedziony. On ci nie uwierzy. Spojrz na to z perspektywy tego typa, jestes dla niego zupelnie obcą osobą a ona być może miłością jego życia. Wysłanie screenow też nic nie da, po tych wiadomosciach nie widac nawet kto to pisał, równie dobrze bedzie można powiedzieć że ktoś się podszywa. Ludzie czesto wolą żyć w kłamstwie niż wywracać sobie
  • Odpowiedz
@kary_nalesniczek: Da się zrobić całkiem sporo żeby typ uwierzył. Zaczynając od samej autoprezentacji, pokazania się jako ktoś kto nie chce mu zabrać dziewczyny, mocnych dowodów itp.
A jeśli będzie chciał żyć w kłamstwie, cóż, jednego tchórza mniej
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: chłopie, jakbyś poświęcił 10% tej energii, które wkładasz w te wpisy i po prostu zapukał im do drzwi czy też wziął numer telefonu do tego ziomka bo to raczej nie problem zdobyć w twojej sytuacji lub znalazł inny sposób niż fb to dawno byś się z nim skontaktował
  • Odpowiedz
Anoni popierający zachowanie OPa słuchajcie uważnie co należy robić w takich sytuacjach. Simpy i cucki, przypomnijcie sobie hasło protestu kobiet i weźcie do serca.

1. Przebranie. Nie zaczynamy z grubej rury, bo kobieta lekkiego prowadzenia może mieć dostęp do telefonu faceta. Osobiście skorzystałbym z własnego konta, mówiąc o przyjaźni dziewczyn,zrobieniu niespodzianki dla nich obu i zrobieniu czegoś w czwórkę. To nie wycieknie do zdradzającej, a nawet jak wycieknie to pozwoli żeby rozmowa się toczyła.

2. Dalej albo lecisz prosto z mostu, albo zapraszasz gościa na piwo żeby obgadać szczegóły. Przy tym drugim możesz na spokojnie zapoznać go z sytuacją. Jeśli to białorycerz walić w mordę, jak spoko ziomek to pomagasz mu się ogarnąć. Dalszy bieg wydarzeń zależy od wyniku i pomysłowości.


@vympayer: punkt 3
Organizujesz spotkanie we 4, lekko pijecie, nagle mówisz, że masz niespodzianke. Wyjmujesz wydrukowane screeny rozmowy tak żeby #p0lka x2 nie widziały tych kartek i mówisz że to taka zabawa, że ten gość ma czytać, a one mają mieć zamkniete oczy. Dajesz cuckowi/rogaczowi i mówisz masz, czytaj na głos. Gość czyta te screeny a ty ciśniesz beke i patrzysz jakie p0lki walą fikołki próbując
  • Odpowiedz