Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
  • 27
@Grkk Obawiam się, że reakcja dziewczyny OPa będzie taka, że się oburzy "bo ona przecież nic nie zrobiła" i będzie próbowała z niego zrobić najgorszego bo ten jej telefon przeglądał. OP mam nadzieję nie ugnie się, bo relacja z kimś kto przyklaskuje i wręcz jara się czyimś zachowaniem, podkreślmy - wyjątkowo #!$%@? obrzydliwym i nikczemnym...no to jest relacja bez przyszłości po prostu
  • Odpowiedz
@Nighthuntero ja 3miesiace temu typowi napisałem ze laska go robi ze mną i jak się okazało z Jeszcze innym i nic XD dalej są ze sobą XD jak typ nie ma godności to się będzie trzymał "ładnej" laski, a ona obieca kolejny raz że będzie już ok, do kolejnych wakacji :D
  • Odpowiedz
aczkolwiek będąc szczerym nie liczyłbym na oklaski i nie spotykał się z typem bo bycie honorowym/uczciwym przeważnie się kończy


@PuszkaMonstera: oj tego to bym się nawet bał, dosyć poważny wysoki chad, dziwne że go zdradziła
póki co nawet nie odpisałem
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: uwielbiam to jak laski się tłumacza, że gość zarzekał się, że nie chce ich zaciągnąć do łóżka. Dziewczyno, gdyby serio nie ch jak to nie musiałabyś go o to pytać.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: generalnie popieram twoje podejśćie i gnojenie #p0lka za zdrady i jaranie sie zdradą, tylko musisz uważać, żeby twoja różowa nie podała cię do sądu. To jest jej konto na facebooku i jej wiadomości, więc złamałeś tajemnicę korespondencji. Uważaj więc, żeby różowa nie założyła ci sprawy w sądzie. Oby p0lka nie trafiła na ten wpis, bo będziesz miał lipe i ten post posłuży za dowód w sprawie przeciwko
  • Odpowiedz