Wpis z mikrobloga

@dzoli: Znajomi tak mają, nie rób wyspy to będzie więcej miejsca :)

A poza tym jesli planujesz dzieci i pracujesz zdalnie, to fajnie byłoby mieć jeden pokój więcej (żeby zamknąć się z lapkiem i popracować) - wtedy zostanie Ci dziecięcy+sypialnia albo 2xdziecięce plus śpisz w salonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzoli: mam prawie identyczny rozkład, tylko że 70m. Koło sypialni po prawo był kibelek i zrobiłem z niego minigarderobe z wejściem od sypialni. No i jeszcze mam okno nad zlewem przy aneksie kuchennym. Ja mam wschód-zachod okna, z balkonem na zachód. Naroznik przy tym blacie w kuchni, a stół z krzesłami przy oknie balonowym. Polecam rozkład.
@dzoli: tak średnio moim zdaniem. Gdyby jakims cudem udało się zmniejszyć pokoje o 1-2m2 i ta powierzchnię dodać do kuchni/łazienki/salonu do bylo by idealne. Nie jest źle ale są lepsze mieszkania. Jeśli planujesz spędzić tu resztę życia to poszukał bym czegoś lepszego
@dzoli: Co do układu to widzę dwie wady: dość spory przedpokój. Łazienka jest mała i jakoś nie widzę tutaj możliwości jej powiększenia (chyba że kosztem pokoju - ale to by spowodowało że byłby nieustawny. Bidetu np. nie zamontujesz. Pokój 10 metrów w takim podłużnym układzie też nie jest zbyt ustawny. Salon też ma jedną wadę, że jest podłużny i ta część za kuchnią to jest w dalszym ciągu ciąg komunikacyjny. Do
@dzoli:

1. taki układ dwustronny lepszy niż jednostronny kwadrat ( przy 3 pokojach mieszkanie zdecydowanie nie powinno być jednostronne ), moim zdaniem jedynie narożne są ciekawsze

2. kuchnia w salonie to lipa ale można wcisnąć ściankę/lamele

3. nie ma pomieszczenie gospodarczego ale sporo miejsc na szafy więc powinno być ok

4. sama inwestycja jakaś taka budżetowa patrząc na ceny i lokalizację, upewnij się co do jakości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzoli: spójrz na rozdziałkę, na ta kanapę i przejdź się do jakiejś Agaty, zobacz jakie ci się podobają i jak ich rozmiary faktycznie będą wyglądać. Tutaj jest kanapa na niecałe 2 metry. Ja mam najmniejszą rogówkę którą się da znaleźć i ma 2.4m a większość ma z 2.7m.
To łóżko dwuosobowe na wizualizacji ma na oko 1.2m szerokości.
Nie masz ani kawałka blatu roboczego.