Wpis z mikrobloga

@Emulsja: a skąd wiesz czy OP ma partnera lub czy chce go mieć? Czy ma zwierze i dziecko i czy kiedykolwiek chce je mieć? Może ma 26 lata, chce kupić mieszkanie na najbliższe kilka lat, a jak pozna męża i urodzi dziecko to wspólnie wybudują dom? Wiec takie pisanie że to klatka jest troche bez sensu, bo nie ma co oceniać przez swój pryzmat. Mieszkanie jak na 60m2 jest fajne, jestli
@KromkaMistrz: jak widać, każdy ma inne zdanie. Partnerem może być nawet druga kobieta, czy zawsze musi być mężczyzna? Może ktoś zakłada, że będzie singlem, ale mieć partnerów z doskoku. Nie wiesz tego. Może miec zwierzę, a nie musi, może mieć dziecko a nie musi. Może budować dom a nie musi.
Dla kogoś może być klatka, a dla kogoś luksusowy apartament. Kto co lubi.

Więcej szczegółów tego mieszkania: https://www.budros.pl/wp-content/uploads/2021/08/C20_1490.pdf
https://www.budros.pl/mieszkania/mieszkania-gdansk/?city=1&id_investment=0&yardage=0&show_map=1

Jak dla
@cacum3: też tak kiedyś uważałem. Teraz gdy mam kuchnie w domu otwartą na salon nie siedzę w osobnej kuchni podczas gdy w salonie są goście. Mam czynny udział w spotkaniu jednocześnie gotując. Matka opowiadała mi że jak w dzieciństwie siedziała w kuchni to wszystko jej umykało, do osobnej kuchni nigdy by nie wróciła. Była przy garach podczas gdy znajomi czy rodzina rozmawiali w pokoju. Z osobnej kuchni opary tak czy inaczej
@dzoli: drogi zakup więc dobrze żeby był bardzo przemyślany. Szkoda że nie widać konkretnych wymiarów ścian. Dobrze jakby blat roboczy w jednym ciągu miał ok 2 metrów, przy większym gotowaniu to super opcja. Nie sugeruj się stołem przyklejonym do kuchni, to moim zdaniem kiepska opcja, pasuje do mikro mieszkań gdzie nie ma miejsca na wolnostojący stół. W tym przypadku zabiera ci dostęp do blatu. Ciekawi mnie ta szerokość pokoju
@Pawelex: @rEwx: @augusto-mises: widać jak wam patusy z deweloperki pranie mózgu zrobiłem. Kuchnia z jadalnią a nie pokojem dziennym to dobre przy metrażach powyżej 100m2. Macie albo cygańskie nawyki z wozu, gdzie w jednym pomieszczeniu było wszystko albo łykacie jak pelikany #!$%@? rozwiązania. Mieszkania z rynku wtórnego biją na głowę cześć ofert ngdzie jakiś domorosły architekt za zgodą inwestora kitra w ciemnym kącie kuchnię. Lubicie gówno to wasza sprawa,
@cacum3: ja robiłem generalny remont 155 metrowego domu i sorry, tak jest po prostu wygodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kuchnia otwarta na 30 metrowy salon. Jest część kuchenna, jadalniana i dzienna w jednym i nigdy nie sugerowałem się mieszkaniami deweloperskimi. Musisz to zaakceptować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieszkałem w bloku z płyty z oddzielną kuchnią. Teraz mieszkam w domu gdzie mam kuchnie połączoną