Wpis z mikrobloga

...pomimo tego ze większość ludzi dzisiaj właśnie tego chce z powodów które pod tym tagiem są wymieniane codziennie.


@dran2: nie tyle większość ludzi chce co po prostu nie ma wyboru bo developerzy inaczej nie budują. A budują tak nie dlatego, że większość tego chce, ale dlatego, że mogą dzięki temu upchnąć więcej mieszkań w jednym budynku.
kilku głupców to nie wiekszosc. dali sobie narzucić chore rozwiązania patodeweloperki


@cacum3: xDDDDDDDDDD to że ty mieszkasz ze starymi w postprlowskiej płycie z azbestu nie znaczy, że każdy tak chce xD otwarte kuchnie są zajebiste, nawet gdybym kupił mieszkanie 300m2 z oddzielną kuchnią to pierwsze co bym zrobił to #!$%@? ściany i zrobienie otwartej na salon. Ale rozumiem, że takie tłuki jak ty nie mają przyjaciół, nie urządzają przyjęć, spotkań, kolacji
Idź do saloonu do kąta z zelowzmywakiem i pozmywaj


@cacum3: xDDDDD od razu widać, że miałem rację xDDD u was na chacie może i się stoi przy garach, zmywa w zlewozmywaku, wymienia butle w kuchence, a woda chlapie na gumolit xD Ja mam zmywarkę, bo kupiłem nowe mieszkanie, w którym mieszkam bez starych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dzoli: kącik kuchenny bez bezpośredniego dostępu do światła dziennego to jest moim zdaniem tragedia. Aneksy kuchenne są spoko, ale jak mają okno także bezpośrednio przy części kuchennej.
Korytarz o wielkości 1/3 salonokuchni też słabo.
W dużej sypialni nie podoba mi się, że łóżka nie można przestawić o 90°. A tutaj osoba która śpi przy oknie musi obchodzić cały pokój żeby w niego wyjść.

Plus za okna na dwie strony.
@dzoli trochę słaba orientacja bo północ-poludnie, ale to też zależy co kto lubi i w jakich porach wstaje, pracuje, bytuje w mieszkaniu.
Łazienka 4m2 jest za mała.
Ja bym uciął jeszcze 1-1.5m2 z sypialni.
Przy 4m2 zmieści się kibel, unywalka, pralka i wanna/prysznic i nic więcej, ciężko się obrócić we dwie osoby na raz rano czy wieczorem. Wiem co mówię bo mam 4.4m2

Poproś dewelopera o zwymiarowane plany mieszkania i sprawdź czy