Wpis z mikrobloga

@dzoli mieszkam w mieszkaniu z takim samym rozmieszczeniem, kuchnia nie będzie za duża więc chyba wyspa się przyda aby była przestrzeń robocza. Łazienka nie musi być duża bo to bez sensu. Moim zdanie rozmieszczenie bardzo spoko. Meble nie są pomniejszone na planie. u mnie weszło wszystko tak jak bylo na planie.
@dzoli: Imo w teorii wygląda ok, ale dwie rzeczy mi nie pasują - ten wystający blat celem sztucznego przedłużenia kuchni. Wiadomo, że to tylko wizualka, ale wskazuje na to, że łącze wody i do kuchenki są dość blisko siebie po skosie, więc jak ktoś będzie chciał gotować, a ktoś zmywać, to możecie się trącać dupkami.

Druga rzecz to łazienka 4 m kw. i to ustawienie wygląda dla mnie na nieco klaustrofobiczne.
@dzoli: mamy baaardzo podobne mieszkanie. Jest wygodnie dla rodziny 2+1, wszystko spoko, choć kuchnię zrobiliśmy inaczej niż masz na tej wizualizacji.

Mogę podesłać Ci na priv zdjęcia, jeśli chcesz i zobaczysz jakie są realnie duże te pokoje (może wymiary się trochę różnią, ale ogólnie metraże mamy niewiele większe).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzoli: bez wymiarów to ciężko ocenić. Trochę ta kuchnia w słabym miejscu, lepiej nie mieć źródła zapachów na samym środku mieszkania. Fajnie, że jest na przestrzał. Jaka orientacja okien?
@dzoli: ROBYG? Główne problemy, brak pomieszczenia gospodarczego i generalnie miejsca gdzie by można upychać graty. Nie za bardzo tutaj da się takie miejsce wydzielić, w korytarzu na przykład zmieści się tylko jedna nie za duża szafa przy wejściu.. Mała łazienka i mała kuchnia. Skalowanie mebli na tym planie wygląda podejrzanie, trzeba by dostać do ręki wymiary ścian. Nie ma tragedii, ale za dobrze to też nie jest.