Wpis z mikrobloga

Program 3: Mycie zasadnicze

Zawsze gdy myję auto, staram się wyrobić ze złotówką za każdy program. Biegam z myjką ciśnieniową wokół auta i duszę spust z całej siły, tak jakby to pomagało w skuteczniejszym zmywaniu brudu w te 60 sekund. Najpierw oprysk felg, potem mycie wstępne, wreszcie mycie zasadnicze. Tu robię wyjątek i wrzucam 2 złote. Sięgam po specjalną myjkę ze szczotką i dokładnie ścieram gołębie kupy z dachu i maski. To mój ulubiony program, czuję satysfakcję, gdy widzę, jak zaschnięty brud puszcza pod naporem gąbek oraz ciepłej wody. Płyn pachnie agresywną cytryną - upewnia mnie, że jest skuteczny. Później znowu po złotówce na spłukiwanie, nabłyszczanie, woskowanie. Znowu robię szybkie okrążenia wokół samochodu. Zazwyczaj się wyrabiam.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Program 3: Mycie zasadnicze

Zawsze gdy myję auto, staram się wyrobić z...

źródło: comment_16358386462DllhbyEUdFOz6Zc91tAT4.jpg

Pobierz
  • 92
Ale to na myjni w Czyżynach, tej naprzeciw Carrefoura. Natomiast na Mogilską przyjechałem, by pooglądać sobie podczas mycia nowy blok postawiony pięć metrów od myjni. Do maszyny wrzuciłem cztery złote, kupiłem sobie dużo czasu. Gdybym się uparł, mógłbym przy myciu wstępnym umyć ludziom okna, wszak ciśnienie z Kerszera jest srogie i woda doleciałaby bez problemu do okien. Ale nie jestem wredny, zapewniłem im tylko cytrynową mgiełkę z mycia zasadniczego. Jej się nie
DerMirker - Ale to na myjni w Czyżynach, tej naprzeciw Carrefoura. Natomiast na Mogil...

źródło: comment_1635838697ZBK2RPcPQKCQ3j8cQbNF9u.jpg

Pobierz
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że studiowanie psychologii w Polsce to dobry wybór. Coraz więcej ludzi cierpi na dystymię, depresję, zaburzenia nastrojów. Chyba każdy mieszkający w mieście wojewódzkim zna kogoś, kto korzysta lub rozważa. Dziecko, którego przestrzeń zabaw przypada na zacienioną szczelinę między myjnią a blokiem pewnie nabawi się jakichś zaburzeń wcześniej, niż obecne pokolenie 25+ dostające zaraz po studiach prawego sierpowego mieszkaniowego i lewego prostego inflacyjno-pracowniczego w nos.
Poradnia psychologiczna to
DerMirker - Coraz częściej dochodzę do wniosku, że studiowanie psychologii w Polsce t...

źródło: comment_1635838714ypxSE0YdMRa6KfEpiBAwgw.jpg

Pobierz
Wybieg dla gówniaków, otoczony betafencem, powierzchnia około 2*3 m2, aby policzyć dokładniej, musiałbym sobie przypomnieć całki, a ich już nie pamiętam. Zaraz obok zieleń deweloperska, czyli jakieś wątłe iglaste krzaki niewymagające dużo wody, wyglądające #!$%@?, ale nowocześnie. A gdzie cień?
DerMirker - Wybieg dla gówniaków, otoczony betafencem, powierzchnia około 2*3 m2, aby...

źródło: comment_1635838736QXrhFNT8DjHZOJZxXnU3v3.jpg

Pobierz
@DerMirker: Twoje wpisy są zarówno przezabawne jak i bardzo smutne gdy człowiek zda sobie sprawę, że tam naprawdę mieszkają ludzie w 'wymarzonych mieszkaniach' kupionych za fortunę spłacaną przez 30 lat...

Postawienie myjni pod oknami to największe sku**syństwo które powinno stanowczo ukracać przepisy (tu przynajmniej jest zamknięta).
Znajomej kiedyś zbudowali myjkę kilkanaście metrów od bloku. Pierwszy ciepły wiosenny dzień w marcu, wszyscy otwierają okna i jednocześnie załączają się karchery które chodzą praktycznie