Wpis z mikrobloga

Program 3: Mycie zasadnicze

Zawsze gdy myję auto, staram się wyrobić ze złotówką za każdy program. Biegam z myjką ciśnieniową wokół auta i duszę spust z całej siły, tak jakby to pomagało w skuteczniejszym zmywaniu brudu w te 60 sekund. Najpierw oprysk felg, potem mycie wstępne, wreszcie mycie zasadnicze. Tu robię wyjątek i wrzucam 2 złote. Sięgam po specjalną myjkę ze szczotką i dokładnie ścieram gołębie kupy z dachu i maski. To mój ulubiony program, czuję satysfakcję, gdy widzę, jak zaschnięty brud puszcza pod naporem gąbek oraz ciepłej wody. Płyn pachnie agresywną cytryną - upewnia mnie, że jest skuteczny. Później znowu po złotówce na spłukiwanie, nabłyszczanie, woskowanie. Znowu robię szybkie okrążenia wokół samochodu. Zazwyczaj się wyrabiam.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Program 3: Mycie zasadnicze

Zawsze gdy myję auto, staram się wyrobić z...

źródło: comment_16358386462DllhbyEUdFOz6Zc91tAT4.jpg

Pobierz
  • 92
@DerMirker amatorka, ja jadę na stację z aktywną pianą i szczotką. Za złotówkę spsikuje całe auto pianą, i potem bez żadnego trybu spokojnie bez pośpiechu sobie szczotką czyszczę dokładnie całe auto.
Potem 2 zety na spłukiwanie, bo za złotówkę trzeba być naprawdę szybkim i często coś zostaje piany, a nie będę przecież żałować złotówki.
Tu robię wyjątek i wrzucam 2 złote. Sięgam po specjalną myjkę ze szczotką i dokładnie ścieram gołębie kupy z dachu i maski. To mój ulubiony program, czuję satysfakcję, gdy widzę, jak zaschnięty brud puszcza pod naporem gąbek oraz ciepłej wody.


@DerMirker: chłop zapomniał napisać, że post sponsorowany xD (bo nie czuć ironii ni #!$%@?)
@DerMirker: bo #!$%@? kolejnych pieniędzy na jakieś gusła niby pomoże na depreche spowodowaną gospodarką i #!$%@? społeczeństwa. Jeśli jesteś jakimś altruistą Wokulskim, któremu zależy na społeczeństwie to lepiej zostań ślusarzem, innym fachowcem, lekarzem, inżynierem, , bo jak wszyscy będą szli na gówno studia to ceny prawdziwie potrzebnych usług i towarów #!$%@?ą jeszcze wyżej, jeśli ta garstka de facto będzie #!$%@?ć na 90% społeczeństwa w gownopracach i na zasiłkach