Wpis z mikrobloga

Program 3: Mycie zasadnicze

Zawsze gdy myję auto, staram się wyrobić ze złotówką za każdy program. Biegam z myjką ciśnieniową wokół auta i duszę spust z całej siły, tak jakby to pomagało w skuteczniejszym zmywaniu brudu w te 60 sekund. Najpierw oprysk felg, potem mycie wstępne, wreszcie mycie zasadnicze. Tu robię wyjątek i wrzucam 2 złote. Sięgam po specjalną myjkę ze szczotką i dokładnie ścieram gołębie kupy z dachu i maski. To mój ulubiony program, czuję satysfakcję, gdy widzę, jak zaschnięty brud puszcza pod naporem gąbek oraz ciepłej wody. Płyn pachnie agresywną cytryną - upewnia mnie, że jest skuteczny. Później znowu po złotówce na spłukiwanie, nabłyszczanie, woskowanie. Znowu robię szybkie okrążenia wokół samochodu. Zazwyczaj się wyrabiam.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz
źródło: comment_16358386462DllhbyEUdFOz6Zc91tAT4.jpg
  • 92
@DerMirker: Swoją drogą w tych blokach na Bieńczyckiej pod Tomexem z myjnią jest dokładnie tak samo. Znajomy kiedyś wynajmował tam mieszkanie z widokiem na tę myjnię na drugim piętrze. Parsknąłem jak powiedział "idzie się przyzwyczaić" xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DerMirker: Szczerze to się aż przykro patrzy na te zdjęcia. Patodeweloperka na pełnej i brak jakiegoś konkretnego prawa urbanistycznego które wymagałoby konkretnych rozwiązań by faktycznie ludzia żyło się w takich miejscach dobrze. Ale gdzie ja żyję zapomniałem hehe
@DerMirker: na moim zamkniętym osiedlu dzieci jeżdżą rowerem na betonowym patio w kółko. Samotnie, bez celu, wyglądają jak obłąkani. Albo 5latki bojące się małego pieska nie mający kontaktu ze zwierzętami