Wpis z mikrobloga

@niepopularna_opinia: Do reprezentacji Polski trafił nowy Murzyn. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paulo Sousa narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką.
- Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz?
Wstał nasz nowy Murzyn, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Sousy:
- Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę, dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w
@niepopularna_opinia bo u naszych leży technika i motoryka. Nie wiem czy mamy to we krwi (a raczej w sumie nie mamy) czy szkolenie jest aż tak #!$%@?, czy jakas inna przyczyna.
Wystarczy zobaczyć na to jak wszyscy są podjarani Zielem. Trafila się perełka.
Jóźwiak odchodził z ekstraklasy z łatką dryblera, a na kadrze widzimy jak to wygląda. Lepszy i madrzejszy Grosicki. W skali top5 lig - nic specjalnego.
Można też spojrzeć na
@FanaticoRosso1910 właśnie mi przypomniałeś że był w legii ktoś taki jak Niezgoda - sprawdziłem go - typ miał cały zeszły sezon kontuzje, teraz wrócił i max co grał to 64minuty w meczu XD a taki miał być super zajebisty. Zawsze mi się to podoba jak zagraniczne ligi weryfikują tych niby super zajebistych młodych grajków z Polski, a wychodzi #!$%@? wielki i bąbelki idąc dalej to #!$%@? Piątek też w pewnym momencie był