Wpis z mikrobloga

@mocarny_knur: @frugom: To jest właśnie ta zasadnicza różnica! Są ludzie co idą na film, a są tacy co idą do kina. Tych drugich nie obchodzi co obejrzą, tylko liczy się dla nich spędzony w ten sposób czas. ¯\_(ツ)_/¯

Regularnie do kina chodzę niespełna dziesięć lat. Przez ten czas wypiłem tylko kilka butelek wody w czasie seansu. A co się nawąchałem smrodu popcornu czy nasłuchałem chrupania nachosów, to nawet nie zliczę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinkox3: Ja tam do kina idę oglądać, to raz. Dwa, kurde lubię słodycze ale po kombo z paragonu chyba kolejny posiłek jadłbym na drugi dzień wieczorem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@marcinkox3: polska w pigułce, idziesz sobie do kina jak człowiek i chcesz coś zjeść to raz że kino Cię wydyma i zapłacisz 5 razy więcej niż w sklepie, to jeszcze jak się poskarzysz to ludzie Cię zjedzą bo "kto kupuje w kinie?!". No #!$%@? niesamowite że chce kupić coś do zjedzenia na miejscu, a nie wsadzać sobie baton do dupy żeby przemycić na salę.
@Nitro_Express: w Holandii to funkcjonuje pod nazwą "servicebioscoop" ( ͡º ͜ʖ͡º) Większość kin ma normalnie bar obok sali, w połowie filmu jest przerwa, żebyś sobie mógł wziąć drugie piwko i nachosy i wrócić na salę. Ale są takie cuda jak w mojej okolicy, że jest to jest połączone z lokalem. Na każdej sali jest bar z napojami, ale można zamówić też gorące nachos, bitterballen, piwo, wino.
Pobierz geuze - @Nitro_Express: w Holandii to funkcjonuje pod nazwą "servicebioscoop" ( ͡º ͜ʖ...
źródło: comment_1635748423i9IxrOLKeTceptPGAjEit7.jpg
O jeju... Będziemy musieli sobie poradzić bez marvelowskiego gówna? Jak my to przeżyjemy?


@miedzywymiarowy_szympans: nie tylko bez marvelowskiego gówna XD Interstellar to nie był film wysokobudżetowy? Mad Max? Takie filmy nie mają szans się zwrócić przy obecnym modelu streamingowym. Disney żąda poza tym, że płacisz abonament za premierowe filmy ponad 20€(!) To więcej niż dwa bilety do kina.

Poza tym ja lubię to "marvelowskie gówno", podobnie jak wiele innych akcyjniaków, żeby
Interstellar to nie był film wysokobudżetowy? Mad Max?


@geuze:

Interstellar nie był cudowny, mad max przyzwoity.
Najlepsze lata dla kina to 1980-2000. Ostatnie 20 lat to posucha, na dodatek przepełniona poprawnością polityczną. Dobry film to może raz do roku wychodzi.
Ja tam nie zamierzam wspierać obecnego Hollywood chodząc do kina, bo i tak gówno tam pokazują.
Wolę obejrzeć starszy film ponownie, przeczytać dobrą książkę, coś na YT sobie zerknąć.