Wpis z mikrobloga

Uszanowanko dla Kina Helios. Puścić kilka starych filmów, sypnąć trochę cukru i frajerzy biegną żeby zostawić ponad stówę :)


@Mirkosoft kto Cię skrzywdził że od razu wyzywasz ludzi, którzy chcą w fajny (dla nich) i niewinny sposób spędzić czas?
Uszanowanko dla Kina Helios. Puścić kilka starych filmów, sypnąć trochę cukru i frajerzy biegną żeby zostawić ponad stówę :)


@Mirkosoft: Ale zaleciało typowym przegrywem w tym wpisie. 100zl za film i kilka cukierków?! W 5min mam film z torrentow, do zabki ide po monsterka i nawet znajomych nie muszę spotykać!!!!!! Again, nie dla każdego stowka to majątek, a wspólne wyjście ze znajomymi moze byc miła forma towarzyskiego spotkania.
Najlepsze lata dla kina to 1980-2000. Ostatnie 20 lat to posucha, na dodatek przepełniona poprawnością polityczną. Dobry film to może raz do roku wychodzi.


Ale brednie. Jak można mieć tak zamknięty umysł.
Ja tak szybko o tym nie zapomnę


@Marcymon: Wciąż masz z tyłu głowy, że mają rację a ty jesteś tym gorszym sortem p0laka. Szkoda, że się wycofali z pomysłu, przynajmniej z hołotą bym w kinie siedzieć nie musiał
@Paula_pi: @Boxcutter: no ja szedłem ponad dekadę temu na noc horrorów to sprawdzali plecaki i kazali zostawiać u siebie jak były jakieś napoje/żarcie.


@obersturmbaufuhrer: @Paula_pi:

Tak. Byłem w piątek i trzepali prawie każdemu plecak i torebkę. Ochroniarz na tyle nieuprzejmy, że szkoda było wdawać się w dyskusje.

@marcinkox3: Nie wiem na jakim zestawie byłeś, ale ci wspolczuje. Takich gownianych filmów dawno nie widziałem XD