Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój współlokator robi coś dziwnego. Już któryś raz zauważyłem, że przynosi do domu w butelkach 5l po wodzie i takich bańkach 5l jak od płynu do spryskiwaczy jakieś płyny i wylewa je do kibla. Nie utrzymuje z nim kontaktu bo jest dziwakiem ale trochę mnie to martwi. Po prostu przynosi z 10 takich butli, wylewa je do kibla i wynosi. Nie wiem co to jest, nie ma żadnego zapachu, kibel nie jest brudny. Jak myślicie co on może kombinować?
#ekologia #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617f13fe72794c000ad5dcbd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: a gdzie wspolokator pracuje?
Na pewno "utylizuje" coś, co normalnie kosztuje dodatkowe pieniądze.
Mamy za mało informacji, żeby przeprowadzić śledztwo:
1. Jak często to robi
2. Gdzie pracuje
3. Jakie ma wykształcenie, czy ogólnie poziom ogarnięcia intelektualnego
4. Jak określić jego stasus finansowy? Sypie hajsem, czy raczej poniżej średniej? Sam fakt, że mieszkacie razem raczej eliminuje go z połowy tego co wykopki podpowiadają.
5. Jak wygląda sieć jego kontaktów?
6.
OP: Dzięki wszystkim za zainteresowanie. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i sugestie. Zapraszam do dalszej dyskusji. Wszyscy którzy prosili o wołanie zostaną poinformowani gdy coś więcej będę wiedział.

@Kaloryfe: Nie mogę wziąć próbki. Gość wnosi to do swojego pokoju, z pokoju przenosi do łazienki, tam wylewa, spuszcza wodę, butelki przenosi do swojego pokoju i co załatwieniu wszystkich wynosi je z domu. Próbowałem nawet zobaczyć czy takie charakterystyczne baniaki 5l