Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój współlokator robi coś dziwnego. Już któryś raz zauważyłem, że przynosi do domu w butelkach 5l po wodzie i takich bańkach 5l jak od płynu do spryskiwaczy jakieś płyny i wylewa je do kibla. Nie utrzymuje z nim kontaktu bo jest dziwakiem ale trochę mnie to martwi. Po prostu przynosi z 10 takich butli, wylewa je do kibla i wynosi. Nie wiem co to jest, nie ma żadnego zapachu, kibel nie jest brudny. Jak myślicie co on może kombinować?
#ekologia #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617f13fe72794c000ad5dcbd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 53
  • Odpowiedz
Może ci się wydaje ze wylewa, a tak na prawdę to zbiera wodę z kranu i wynosi biedniejszemu jeszcze koledze i spłukuje wodę z klozetu dla niepoznaki?
  • Odpowiedz
OP: @ambas: Dobra myśl, ale raczej to odpada bo wylewa to bardzo szybko, aż gula tak, 20 sekund i butelka pusta i robi kurs do pokoju. Gdyby to sączył jakoś to by zeszło trochę czasu.

Dziś gość wyjechał chyba do rodziców na święta, nie było żadnej akcji.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OP: @srututute: Nie. Weź baniak 5l i wylej wodę z niego tak bez dozowania jej. Jest charakterystyczny gulgot. Minąłem się z nim na korytarzu parę razy, jeszcze nawet jak nie czaiłem, że coś kombinuje. Wnosił do mieszkania pełne torby (dźwigał je), wynosił lekkie jak piórko. On wodę w kiblu spuszcza dopiero po wylaniu wszystkich przyniesionych baniaków. Ma pokój obok łazienki i tak kursuje. Ale gdybyś miał racje to zauważymy to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli wspolokator jest randomowym przegrywam, wylewa coś do kanalizacji w mieszkaniu, które wspólnie zamieszkujecie, a Ty pytasz nas co to jest?

Ja ci powiem co to jest. #!$%@? sytuacja, nic więcej. Idź do niego, zapytaj i powiedz nam ocb.
A nie.... Czekaj... Zarzutka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na początek też przynieś do mieszkania 5 litrowe butle z wodą, zabarw lekko na brudny kolor i wylej jedną do kibla, tak żeby slyszał gulgot. potem jak on będzie szedł wylać to też idź przypadkiem a jak cię zauważy to cofnij się w milczeniu do pokoju. następnym razem jak wyjdzie wystaw swoje butle przed mieszkanie w torbach żyłkowych i niech jeden dzień stoją. proceder powinien ustać, jak nie to daj
  • Odpowiedz