Wpis z mikrobloga

Przypominam z rana żeby w pracy robić tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej. Żadnego wychylania, robienia dodatkowej pracy za darmo, nie #!$%@? innych. #pracbaza
  • 137
  • Odpowiedz
  • 133
@Trabancik: jak ktoś jeszcze nie wie: nikt nie doceni waszego #!$%@? w robocie ale za to jak coś nie wyjdzie to dostaniecie #!$%@? I zwolnią was bez skrupułów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trabancik: A później kwik, że areczek dostał awans i podwyżkę, a wy nie. Pewnie jesteście tymi samymi, którzy trzymają kreta aż dojadą do pracy. Nawet mi was nie żal, robaki. XD

PS – W dupie mam, czy #!$%@?ę innych – w pracy nie ma kolegów, tylko znajome twarze. Beka z was. XD
  • Odpowiedz
Żadnego wychylania, robienia dodatkowej pracy za darmo,


@Trabancik: no za friko to wiadomo, ale nie zgodzę się z tym wychylaniem. Wielokrotnie dzięki mojej pro aktywnej postawie miałem wiele korzyści. Mogłem sam sobie kreować taski, nikt nade mną nie siedział kontrolując, jak pojawia się nowy projekt to sam se mogę ustalić co i jak będę robił i ile mi to zajmie i nikt się nie #!$%@?. A wiecie dlaczego? Bo wyglądam jakby
  • Odpowiedz
w poprzednim roku wyrobiliśmy target, nieznacznie go przekroczyliśmy zespołem. W tym roku w nagrodę dostaliśmy wyższy target o 13% a podwyżkę o 4%. Matematykę zostawiłem sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LebronAntetokounmpo: U brata w firmie produkcja zaczeła produkować ponad normę bo chcieli większy hajs to zmniejszyli im premie za osiąganie targetów a potem jeszcze obniżyli stawki za nadgodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale
  • Odpowiedz
@Nick_Login: Robakiem to jest typ co myśli, że jak będzie ciężko pracował ponad swoje obowiązki to Janusz go doceni i sam z siebie zaproponuje awans i podwyżkę xD

Jak już mam coś robić więcej to po uzgodnieniu z menago, że na przykład chce awans to muszę ogarniać rzeczy X Y Z, które nie były w moich kompetencjach. Potem po jakimś czasie ewaluacja i albo awans i nowe obowiązki albo wracam do
  • Odpowiedz