Wpis z mikrobloga

@Brakus: Wiem, gdzie jest gniazdo pełzaczy ale ci nie powiem bo nie XD Ale jak znajdziesz koło zębate, które można by znaleźć w pięć minut na #!$%@? to ci dam super tajne hasło do gniazda pełzaczy, mimo że nie wiem że tam jest gniazdo pełzaczy. A jak już pokonasz gniazdo pełzaczy, to Thorus ci pogratuluje zniszczenia gniazda pełzaczy, o którym nic nie wiem, i cię da na strażnika starego obozu, których
Wiem, gdzie jest gniazdo pełzaczy ale ci nie powiem bo nie XD Ale jak znajdziesz koło zębate, które można by znaleźć w pięć minut na #!$%@? to ci dam super tajne hasło do gniazda pełzaczy, mimo że nie wiem że tam jest gniazdo pełzaczy. A jak już pokonasz gniazdo pełzaczy, to Thorus ci pogratuluje zniszczenia gniazda pełzaczy, o którym nic nie wiem, i cię da na strażnika starego obozu, których głównym zadaniem
prylazł jakiś obdartus to po co go wysyłać do gniazda pełzaczy na pewną śmierć i przy okazji ryzykując że podczas otwarcia wyjdą i zabija kogoś jeszcze?


@korporacion: Wszystko bd w porządku, pozdro od Iana.

Ian zlecił nam na odczepne znaleźć koło zębate które poleciało gdzieś w #!$%@? a jak się okazało że daliśmy radę to dopiero wtedy dostajemy pozwolenie.

"Znajdź koło zębate, którego nie ma w ogóle w #!$%@?, no chyba