Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 28 października

TXT tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 28 października

TXT tutaj

źródło: comment_1635436226vQ8ERpSOEjg1ySbKCNzRIk.jpg

Pobierz

News dnia to...

  • Problem z eksperymentami na świniach 8.6% (124)
  • Bomby przeciwko lawie 8.2% (119)
  • Mama NIE-Ginekolog 28.2% (409)
  • Po pijaku pod prąd 2.1% (31)
  • Kariera publicznego onanisty 20.5% (297)
  • Zegarki od Keanu Reevsa 17.6% (255)
  • Wyjaśnienie sprawy (prawie)czołówki z radiowozem 14.7% (213)

Oddanych głosów: 1448

  • 38
  • Odpowiedz
@Bodah: W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@urarthone: przypadkowo dałem głos na 5, a chciałem na 6. Nie wiem jaki jest cel tej ankiety, ale jeśli chcesz znać opinie, jaki dobór wiadomości jest lepszy, to wiedz, że bez polityki i całego tego syfu byłoby lepiej. Lubiłem czytać tę prasówkę, gdy pisałeś o perfumach o zapachu vaginy Lady Gagi, albo o wynikach Tesli, czy chińskim lądowniku na Księżycu. Teraz, gdy pojawia się w niej coraz to więcej polityki,
  • Odpowiedz
@Kevcio: a szit, a ja znalazłem jako nowy wpis na tej stronce. Dwa to nie, bo filmik ma 10 dni :)
@sssabae: nigdy nie było jednego kierunku, co będzie, raz tak, raz inaczej. Nigdy też nie wypierałem się polityki, ale ona dużo miejsca często zajmie wyjaśnić. Nie dogodzisz wszystkim :)
A co do głosowań zauważyłem, że część lubi i w sumie o wiele więcej osób głosuje niż plusiki
  • Odpowiedz
@a665321: nie i jest na koncu jako ciekawostka, w txt jest jeszcze wysokość mandatu. Zresztą już wiem, że to nie news, po prostu ten serwis późno wrzucił to info. Gdybym wrzucił, to co było wcześniej byłoby gadanie, że więcej polityki ;)
  • Odpowiedz